Daugavpils, 7.aug., LETA. Varakļānu novadā, "Pirtniekos" reģistrētā kokapstrādes uzņēmuma SIA "V 55" apgrozījums pērn bija 1 951 215 eiro, kas ir par 467 843 eiro jeb par 32% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina informācija portālā "Firmas.lv".
Atšķirībā no iepriekšējā aizvadīto pārskata gadu SIA "V 55" noslēgusi ar 72 558 eiro peļņu, kuru uzņēmuma valde ieteikusi atstāt kā nesadalītu. 2015.gadā SIA "V 55" apgrozījums bija 1 483 372 eiro, bet zaudējumi - 38 238 eiro.
Strādājošo skaits uzņēmumā pērn turpināja samazināties. Ja 2015.gadā SIA "V 55" bija nodarbināts 51, tad pērn - 49 cilvēki.
2014.gadā SIA "V 55" apgrozījums bija 1 509 675 eiro, bet peļņa - 94 211 eiro, uzņēmumā bija nodarbināti 53 cilvēki.
SIA "V 55" īpašnieki ir Sergejs Borodenoks, kuram pieder 33.99%, Jānis Zalāns - 33% un Edgars Latkovskis - 33% uzņēmuma kapitāldaļu.
SIA "V55" nodarbojas galvenokārt ar koka palešu sagatavju ražošanu. Papildus sabiedrība realizē saviem klientiem šķeldu un skaidu.
Kā liecina uzņēmuma vadības ziņojums, SIA "V55" apgrozījuma pieaugums saistīts ar pieprasījuma pēc uzņēmuma produkcijas palielināšanos Nīderlandē un Beļģijā.
2017.gadā SIA "V 55" turpinās sadarboties ar Nīderlandes un Beļģijas uzņēmumiem, ar kuriem tai ir izveidojusies ilglaicīga sadarbība. Tāpat uzņēmums turpinās fiziski un morāli novecojušo iekārtu nomaiņu pret jaunām.
Varakļānu kokapstrādes uzņēmums "V 55" kāpinājis apgrozījumu par 32%
LETA 07.08.2017
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...