Rīga, 2.aug., LETA. Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA "YIT Celtniecība" ir nodevis ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu ēku dzīvojamo māju kompleksā "Priedes" Rīgā, Pupuķu ielā 7, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Ēka dzīvošanai būs gatava šā gada vēlā rudenī, savukārt vairāk nekā 80% dzīvokļu šajā projektā jau ir rezervēti un pārdoti. "Šāda pieprasījuma aktivitāte liecina, ka dzīvokļi šajā projektā ir ērti, funkcionāli un atbilstoši klientu vajadzībām," secina "YIT Celtniecība" valdes priekšsēdētājs Andris Božē.
Daudzdzīvokļu kompleksa "Priedes" jaunajā mājā piecos stāvos ir 40 jauni dzīvokļi, kuru platība ir no 49 līdz 65 kvadrātmetriem. Savukārt visā kompleksā, kuru kopā veidos četras ēkas, iedzīvotājiem tiek piedāvāti 160 jauni mājokļi.
Pirmo divu kompleksa ēku būvniecība tika noslēgta 2016.gada sākumā, un tajās patlaban apdzīvoti jau gandrīz visi dzīvokļi. Tikmēr projekta ceturtajā ēkā, kas vēl ir būvniecības stadijā, rezervēti un pārdoti aptuveni 30% dzīvokļu. To plānots pabeigt līdz nākamā gada sākumam.
LETA jau ziņoja, ka "YIT Celtniecība" 2014.gada augustā sāka daudzdzīvokļu namu kompleksa "Priedes" pirmās kārtas būvniecību Gulbju ielā (tagad - Pupuķu iela), Bišumuižā, Rīgā. Investīcijas projekta pirmajā kārtā sasniedza piecus miljonus eiro, un tās laikā tika uzbūvētas divas piecstāvu dzīvojamās ēkas ar kopumā 80 dzīvokļiem.
"YIT" ir būvniecības nozares līderis Somijā. Tā meitasuzņēmums Latvijā ir SIA "YIT Celtniecība", kas nodrošina jaunu daudzdzīvokļu ēku un citu nekustamo īpašumu attīstīšanu un celtniecības pakalpojumu sniegšanu. Patlaban "YIT" nodarbina aptuveni 5300 darbiniekus astoņās valstīs - Somijā, Krievijā, Baltijas valstīs, Čehijā, Slovākijā un Polijā. 2015.gadā uzņēmuma kopējais apgrozījums sasniedza aptuveni 1,7 miljardus eiro.
"YIT Celtniecība" 2017.gadā strādāja ar 6,567 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 402 829 eiro zaudējumus, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompleksā "Priedes" ekspluatācijā nodota trešā daudzīvokļu dzīvojamā māja
LETA 02.08.2017
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...