Rīga, 15.jūn, LETA. Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) materiālo un finanšu līdzekļu inventarizācijas, prasību un saistību uzskaitījuma novērtējumu veiks SIA "Agile & Co", liecina informācija Iepirkumu uzraudzības mājaslapā.
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) maijā bija izsludinājusi iepirkumu par RPIVA iekšējā audita veikšanu. Uzņēmums auditu veiks par 19 999 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa..
Iepirkumam bija pieteikušies trīs pretendenti. Kā liecina iepirkuma nolikums, darba uzdevuma izpildes termiņš ir 7.septembris.
Iepirkuma tehniskā specifikācija nosaka, ka audita darba uzdevums ir sniegt vērtējumu par akadēmijas kontroles sistēmas darbību un uzticamību, kas saistību pārņēmējiem sniegtu pietiekamu pārliecību par pārņemto vērtību piekritību attiecīgajai studiju programmai, kā arī sniegt vērtējumu par akadēmijas materiālo, finanšu līdzekļu, saistību un prasību inventarizāciju, izstrādāt metodoloģiju materiālo vērtību sadalei pēc piekritības studiju programmām un sniegt vērtējumu par noteikta posma izdevumu likumīgumu un lietderīgumu, izvērtējot to atbilstību augstskolas pamatfunkciju nodrošināšanai un to atbilstību Augstskolu likumā noteiktajam.
Darba veicējiem būs jāsagatavo vērtējums par RPIVA grāmatvedības uzskaites atbilstību normatīvo aktu prasībām, jāpārbauda RPIVA sagatavoto materiālu un finanšu līdzekļu inventarizācija uz šī gada 1.maiju, jāsagatavo saistību uzskaitījums par statusu līdz 1.maijam, sagatavojot vērtējumu, ieskaitot izsniegto garantiju, ārpusbilances saistību un nākotnes saistību līgumu, ja tādi ir, kā arī jāpārbauda RPIVA sagatavoto prasību uzskaitījums par statusu uz 1.maiju.
Tāpat audita veicējiem jāsaskaņo veids, kādā nodalāma kustamā manta un citas materiālās vērtības, finanšu līdzekļi un saistības pēc piekritības akadēmijas īstenojamām studiju programmām.
Papildu tam audita veicējiem ir jānovērtē arī RPIVA finanšu līdzekļu izlietojuma likumība, lietderība un atbilstība Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumam un citiem spēkā esošiem normatīvajiem aktiem par laika posmu no 1.janvāra līdz 31.jūlijam.
Kā liecina informācija portālā "Firmas.lv", SIA "Agile & Co" dibināts 2007.gadā un tas pieder Aigaram Stakam un Aldim Gulbim. Uzņēmums pērn apgrozījis 287 813 eiro, gadu noslēdzot ar 123 184 eiro peļņu.
Kā ziņots, valdība pēc ilgstošām diskusijām pieņēma lēmumu 1.oktobrī likvidēt RPIVA, to pievienojot LU.
RPIVA iekšējo auditu veiks "Agile & Co"
LETA 15.06.2017
Zemeņu audzētāji: Pirmās Latvijā audzētās zemenes šogad varētu būt pieejamas maija beigās
LETA 17.03.2026
Rīga, 17. marts, LETA. Latvijā šogad pirmā zemeņu raža varētu būt pieejama maija beigās, aģentūrai LETA prognozēja aptaujātie zemeņu audzētāji.
SIA "Mad Nordic", kas strādā ar zīmolu "Augusta zemenes" un audzē zemenes siltumnīcās un tuneļos, agronom
...
"Linstow" iegādājusies bijušās spēļu zāles ēku pie Stacijas laukuma
LETA 17.03.2026
Rīga, 17. marts, LETA. Nekustamo īpašumu attīstīšanas uzņēmums SIA "Linstow" ir iegādājies bijušās spēļu zāles ēku 13. janvāra ielā 2A, blakus Stacijas laukumam, aģentūru LETA informēja "Linstow".
Kopējās investīcijas īpašuma iegādē, attīstībā un ap
...
"Invego" parakstījusi 29,8 miljonu eiro līgumu ar "Aimasa" par dzīvojamā rajona "Nordale" pirmās kārtas būvdarbiem
LETA 17.03.2026
Rīga, 17. marts, LETA. Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Invego" parakstījis 29,8 miljonu eiro līgumu ar būvfirmu SIA "Aimasa" par dzīvojamā rajona "Nordale" pirmās kārtas būvdarbiem, aģentūru LETA informēja attīstītājā.
"Nordale" būs jauns d
...