Rīga, 2.jūn., LETA. Pērn ievērojami samazinājās "McDonald's" ķēdes pārvaldītājas SIA "Premier Restaurants Latvia" peļņa, sarūkot līdz 1,135 miljoniem eiro, bet uzņēmuma apgrozījums pērn sasniedza 31,841 miljonu eiro, kas ir par 2,8% vairāk nekā 2015.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma peļņa 2015.gadā bija 10,362 miljoni eiro, bet apgrozījums - 30,972 miljoni eiro.
Vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugumu veicināja 2015.gadā atvērtās ēstuves darbība, kā arī pieaugums vairākumā pārējo ēstuvju. Tāpat pagājušajā gadā uzņēmums ieviesa vairākus jaunus produktus. "Premier Restaurants Latvia" veica arī piegādes saistītiem uzņēmumiem Igaunijā un Lietuvā, vienlaikus uzlabojot efektivitāti.
Ziņojumā arī atzīmēts, ka 2017.gada janvārī uzņēmums pilnībā dzēsis aizņēmumu no AS "DNB banka", kā arī uzkrātos procentus, saņemot aizņēmumu no mātesuzņēmuma "Premier Capital B.V." 10,9 miljonu eiro apmērā.
Šogad uzņēmums plāno nodrošināt augstu apkalpošanas kvalitāti, popularizēt uzņēmuma vērtības, palielināt iespējas vairāk pielietot tehnoloģijas un turpināt veikt ieguldījumus uzņēmuma attīstībā.
Lai īstenotu noteiktos uzdevumus, uzņēmums īsteno darba organizācijas un efektivitātes uzlabošanas programmas. Tas nozīmē "McDonald's" ķēdes optimizāciju, ieguldījumu efektivitātes paaugstināšanu, uzņēmējdarbības integrācijas un vadības centralizāciju, zīmola attīstības, personāla vadības politiku un citus uzlabojošus pasākumus.
"McDonald’s" ir ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 34 000 ēstuvju, kurās ik dienu apkalpo ap 69 miljoniem klientu 119 valstīs. Vairāk nekā 80% "McDonald’s" ēstuvju pārvalda franšīzes vai uzņēmumi, kuri ieguvuši "McDonald’s" attīstības licenci.
"McDonald’s" darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot ēstuvi Vecrīgā.
SIA "Premier Restaurants Latvia" pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai "Premier Capital B.V.". Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 237 289 eiro.
Pērn ievērojami samazinājās "McDonald's" ķēdes pārvaldītāja peļņa Latvijā
LETA 02.06.2017
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...