Rīga, 10.maijs, LETA. SIA "Dienas Žurnāli" pērn strādāja ar 2,529 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,9% mazāk nekā 2015.gadā, savukārt tās zaudējumi pieauga 20 reizes, sasniedzot 236 261 eiro apmēru, liecina informācija "Firmas.lv".
Vadības ziņojumā teikts, ka 2016.gada noslēgumā izdeva deviņus žurnālus un vairākus to tematiskos pielikumus, kas dažādos interešu žurnālu segmentos.
Uzņēmuma finanšu pārskata pielikumā norādīts, ka izdevniecības zaudējumi pērn, kā arī negatīvais pašu kapitāls 932 769 eiro apmērā, radījis nenoteiktību un šaubas par uzņēmuma darbības turpināšanu nākotnē. Tāpat tas liecina, ka "Dienas Žurnāli" var nespēt realizēt savus aktīvus un izpildīt savas saistības normālas saimnieciskās darbības ietvaros.
"Dienas Žurnāli" vadība ir sagatavojusi operatīvās darbības plānu un naudas plūsmas prognozi uzņēmuma nākotnes attīstībai un pietiekoša finansējuma nodrošināšanai.
Tāpat izdevniecība pagājušā gada aprīlī saņēma tās īpašnieka SIA "SM Investīcijas" apliecinājumu, ka tai tiks sniegts finansiāls atbalsts, ja tāds uzņēmumam būtu nepieciešams finanšu saistību savlaicīgai izpildei.
"Dienas Žurnāli" vadība paudusi pārliecību, ka uzņēmums ir spējīgs darboties ar pozitīvu naudas plūsmu.
Atbilstoši vadības ziņojumam, izdevniecības vadība 2017.gadā plāno pastiprināti pievērst uzmanību tālākai žurnālu attīstībai un to tirgus pozīciju stiprināšanai.
"Dienas Žurnāli" 2015.gadā strādāja ar 3,156 miljonu eiro apgrozījumu un zaudējumiem 11 799 eiro apmērā.
SIA "Dienas Žurnāli" dibināta 1997.gadā un tā pamatkapitāls ir 900 000 eiro. Izdevniecības vienīgais īpašnieks ir SIA "SM Investīcijas", kura pieder Jānim Svārpstonam (50%) un Jānim Maršānam (50%).
Izdevniecības "Dienas Žurnāli" zaudējumi pērn pieauguši līdz 236 261 eiro
LETA 10.05.2017
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...