Rīga, 10.apr., LETA. Pērn "Roche Latvija" apgrozījums bija 30,018 miljoni eiro, kas ir par 7,5% vairāk nekā 2015.gadā, bet peļņa pērn bija 556 524 eiro, kas ir par 14% vairāk nekā 2015.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma apgrozījums 2015.gadā bija 27,906 miljoni eiro, bet peļņa - 488 630 eiro.
Vadības ziņojumā teikts, ka patlaban esošā ekonomiskā situācija būtiski ietekmē kompensējamo zāļu tirgu. Latvijas valsts budžets kompensējamiem medikamentiem ievērojami atpaliek no citām Eiropas valstīm, taču tuvākajā laikā esot gaidāms neliels situācijas uzlabojums.
Veselības ministrijas plānotais valsts budžeta līdzekļu pieaugums kompensējamiem medikamentiem 2017.gadā ir nenozīmīgs. Liela atbildība joprojām tiek likta uz uzņēmuma pleciem, birokrātiskie un ekonomiskie procesi kavē uzņēmuma attīstību, norādīts vadības ziņojumā.
Rēķinoties ar ekonomisko situāciju, uzņēmums plāno nelielu apgrozījuma pieaugumu. Uzņēmuma prioritāte šogad ir onkoloģija, reimatoloģija un nefroloģija. "Roche Latvija" arī šogad turpina pētniecības darbu lokālajos klīniskajos pētījumos onkoloģijas jomā.
Latvijā "Roche" pārstāvniecību izveidoja 1997.gadā, bet 2005.gada 1.septembrī tā tika pārveidota un sāka darbību kā SIA "Roche Latvija". Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 684 400 eiro. "Roche Latvija" pieder divām Šveices kompānijām - "Roche Holding AG" - 83,12% un "Roche Finanz AG" - 16,88%.
"Roche Latvija" apgrozījums pērn sasniedz 30,018 miljonus eiro
LETA 10.04.2017
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...