Rīga, 4.okt., LETA. Šonedēļ Ikšķilē atklās zīmola "Elvi" veikalu, informēja SIA "Elvi Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine.
Ieguldīto investīciju apjomu viņa neatklāja, bet norādīja, ka šī veikala īpašnieks ir "Elvi Latvija" franšīzes partneris SIA "Vita mārkets", kam pieder vēl 33 "Elvi" veikali visā Latvijā.
Jaunā veikala tirdzniecības zāles platība ir 179 kvadrātmetri, un tas ir iekārtots pēc franšīzes partnera redzējuma un "Elvi" standartiem.
Veikala atklāšana notiks ceturtdien, 6.oktobrī, plkst.14 Ikšķilē, Daugavas prospektā 18a.
Kā ziņots, "Vita mārkets" pērn apgrozīja 46,816 miljonus eiro, bet nopelnīja 545 966 eiro. Uzņēmums dibināts 1997.gadā, tā pamatkapitāls ir 2 140 792 eiro. "Vita mārkets" pieder Imantam Rendeniekam (88,02%), Vitai Rendeniecei (8,98%) un Igoram Kozlovskim (3%).
Bet "Elvi Latvija" apgrozījums pērn pieauga par 8% un sasniedza 3,602 miljonus eiro pretstatā 3,324 miljoniem eiro 2014.gadā. "Elvi Latvija" peļņa pērn bija 96 508 eiro, kas ir par 31% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmuma peļņa bija 73 487 eiro. Vienlaikus "Elvi" veikalu tīkla apgrozījums 2015.gadā, salīdzinot ar 2014.gadu, pieauga par 15%.
SIA "Elvi Latvija" dibināta 2010.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2820 eiro. "Elvi Latvija" īpašnieki ir Imants Rendenieks - 40%, "Dyaltos Capital" - 20%, SIA "Vita Mārkets" - 20% un SIA "Antaris" - 20%, liecina "Firmas.lv" informācija.
Ikšķilē atklās "Elvi" veikalu
LETA 04.10.2016
KP vērtēs "Circle K Latvia" vēlmi iegādāties aktīvu Siguldas novadā
LETA 18.03.2026
Rīga, 18. marts, LETA. Konkurences padome (KP) vērtēs SIA "Circle K Latvia" ("Circle K") vēlmi iegādāties aktīvu adresē "Cielavas" Siguldas novadā, aģentūru LETA informēja KP.
Adresē "Cielavas", Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads, atrodas SI
...
"Storent Holding" mainījis nosaukumu uz "Storent Europe"
LETA 18.03.2026
Rīga, 18. marts, LETA. Būvtehnikas nomas uzņēmums AS "Storent Holding" mainījis nosaukumu uz AS "Storent Europe", kā arī par kompānijas īpašnieku, nemainoties līdzšinējiem patiesajiem labuma guvējiem, kļuvis ASV reģistrētais holdinga mātesuzņēmums "S
...
KP vērtēs "Circle K Latvia" vēlmi iegādāties aktīvu Ķekavā
LETA 18.03.2026
Rīga, 18. marts, LETA. Konkurences padome (KP) vērtēs SIA "Circle K Latvia" ("Circle K") vēlmi iegādāties aktīvu adresē Rīgas iela 107, Ķekavā, aģentūru LETA informēja KP.
Adresē Rīgas iela 107, Ķekava, Ķekavas novadā, atrodas SIA "Kalnakrogs" piede
...