Rīga, 12.jūl., LETA. Apavu tirgotāja SIA "Armitana" pērn audzēja apgrozījumu un cieta zaudējumus, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmums pērn apgrozīja 3,46 miljonus eiro, kas ir par 6% vairāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 3,26 miljoni eiro. Uzņēmuma zaudējumi pērn sasniedza 185 400 eiro, kas ir ievērojami vairāk nekā 2014.gadā, kad zaudējumi bija 14 775 eiro.
"Armitana" pagājušajā gadā veica saimniecisko darbību, pārvaldot tādu zīmolu veikalus kā "Salamander", "ZB Shoes", "Geox", "Step Top" un "Apavu centrs", liecina vadības ziņojumā rakstītais. Uzņēmums kopumā pārvalda astoņus apavu veikalus.
Šo gadu uzņēmums sācis ar nodomu saglabāt vietu tirgū, koncentrējoties uz rentablu un kvalitatīvu preču pārdošanu, norādīts vadības ziņojumā.
SIA "Armitana" dibināta 2004.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 32 014 eiro (22 500 lati). "Armitana" pilnībā pieder Lietuvas uzņēmumam "Armitana".
Apavu tirgotāja "Armitana" pērn audzēja apgrozījumu un cieta zaudējumus
LETA 12.07.2016
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...