Patēriņa aizdevumu izsniedzējs "Aizdevums.lv" pērn strādāja ar 3,04 miljonu eiro peļņu

Rīga, 1.jūn., LETA. Patēriņa aizdevumu izsniedzējas SIA "Aizdevums.lv" peļņa 2015.gadā bija 3,04 miljoni eiro, liecina uzņēmuma pagājušā gada finanšu pārskats, kas pieejams "Firmas.lv" datubāzē.

Akcionārs nolēmis no pagājušā gada peļņas dividenžu izmaksai novirzīt 2,43 miljonus eiro, bet atlikušo peļņas daļu atstāt nesadalītu.

Uzņēmuma "Aizdevums.lv" apgrozījums 2015.gadā bija 5,896 miljoni eiro. No pērnā neto apgrozījuma 4,41 miljons eiro bija procentu ieņēmumi no izsniegtajiem kredītiem 1,19 miljoni eiro bija maksa par aizdevumu izsniegšanu, bet 297 165 eiro bija maksa par aizdevumu apkalpošanu.

Pērn reorganizācijas rezultātā uzņēmumam "Aizdevums.lv" tika pievienota AS "MG Capital". Reorganizācijas rezultātā "MG Capital" kā juridiska persona beidza pastāvēt, visas "MG Capital" tiesības un pienākumus pārņēma "Aizdevums.lv".

Uzņēmuma "Aizdevums.lv" pamatdarbības veids ir patēriņa aizdevumu izsniegšana fiziskām un juridiskām personām, izmantojot savas filiāles un sadarbības partneru tirdzniecības vietas. 2015.gadā tika paplašināta uzņēmuma Valmieras filiāle, tika pārvietota un paplašināta Rēzeknes filiāle. Filiāles turpināja strādāt Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē, Ventspilī un Rīgā.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Aizdevums.lv" turpināja ilgtermiņa attīstību, tika īstenota konservatīva kredītpolitika un uzlabots klientu apkalpošanas process. Pērn "Aizdevums.lv" turpināja strādāt pie piedāvāto kredītu veidu attīstības, paplašinot auto un naudas piedāvājumu ar jauniem, klientiem vieglāk saprotamākiem un ērtākiem produktiem, īstenojot apjomīgas bezprocentu preču kredītu akcijas, kā arī uzlabojot komunikāciju ar klientiem. Tā rezultātā "Aizdevums.lv" 2015.gadu noslēdza ap 25 400 jaunu kreditēšanas līgumu kopsummā par 17,9 miljoniem eiro.

Uzņēmuma "Aizdevums.LV" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas uzņēmums "Marginalen" AB.