Rīga, 12.apr., LETA. "Tērvetes" alus ražotāja AS "Tērvetes AL" pērn par 46% kāpinājusi peļņu, sasniedzot 751 543 eiro rādītāju salīdzinājumā ar 512 291 eiro 2014.gadā, liecina "Firmas.lv" dati.
Uzņēmuma apgrozījums pieaudzis par 32% - no 6,58 miljoniem eiro 2014.gadā līdz 8,64 miljoniem pērn.
Kā norādīts vadības ziņojumā, sabiedrība pērn saražojusi un pārdevusi vairāk nekā 6,5 miljonus litru alus. Tā ražošanā izmantotas vietējās izejvielas, alum nodrošinot tradicionālo garšu un kvalitāti.
Saskaņā ar iepriekš plānoto paplašināt produkcijas sortimentu līdzās alum "Tērvetes", "Tērvete senču", "Tērvete oriģinālais", "Tērvetes nefiltrētais" un "Tērvete Senču nefiltrētais" ieviests jauns alus veids "Tērvetes tumšais". Pērn sākta arī kvasa ražošana.
Uzņēmums pārskata gadā ir turpinājis investēt attīstībā, veicot ražošanas ēku rekonstrukciju un modernizējot ražošanas tehnoloģiskos procesus.
"Tērvetes AL" reģistrēts 2012.gadā Kroņaucē, pārņemot šo biznesu no AS "Agrofirma Tērvete" ar mērķi modernizēt ražošanu, ieguldot attīstībā vairāk nekā piecus miljonus eiro. Nākotnes darbība ietver pašreizējā produkta alus, kā arī kvasa un veselības dzēriena ražošanu un realizāciju.
Uzņēmuma pamatkapitāls ir 35 550 eiro, tas nodarbina 55 darbiniekus.
"Tērvetes" alus ražotājs pērn kāpinājis peļņu un apgrozījumu
LETA 12.04.2016
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...