Rīga, 4.apr., LETA. Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā (UR) pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums bija SIA "Nippon Innovations", kuras pamatkapitāls ir 500 000 eiro, informē UR.
Kā liecina SIA "Firmas.lv" informācija, "Nippon Innovations" reģistrēta 30.martā. Uzņēmums pieder Bangladešas pilsoņiem Akulam Karam (50%), Saifulam Hokam (25%) un Japānas pilsonei Masako Ono (25%).
UR informē, ka pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un UR reģistrēti 226 jauni subjekti, kas ir par 29 subjektiem vairāk nekā pirms nedēļas. Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēti 31 subjekts. No kopējā skaita visvairāk jeb 206 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību, 16 individuālie komersanti un četras zemnieku saimniecības.
Pagājušajā nedēļā likvidēts 171 subjekts, kas ir par trīs mazāk nekā pirms nedēļas.
Pagājušajā nedēļā pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums - "Nippon Innovations"
LETA 04.04.2016
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...