Rīga, 26.janv., LETA. Latvijas aviokompānija "airBaltic" ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Spānijas lidsabiedrību "Iberia", aģentūru LETA informēja lidsabiedrībā.
Šī sadarbība "airBaltic" klientiem piedāvās ērtus lidojumus uz Dienvideiropu, savukārt "Iberia" pasažieriem - uz Ziemeļeiropu.
Kā norāda "airBaltic" maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss, uzlabojot savienojumus starp Rīgu un citām lidostām, "airBaltic" klientiem tiks sniegta iespēja nokļūt reģionos, uz kuriem tiešie reisi nav pieejami.
"Iberia" maršrutu tīkla plānošanas un alianšu viceprezidents Nīls Černofs savukārt vēsta, ka ar šo sadarbības līgumu "Iberia" un "airBaltic" uzlabo savu pakalpojumu piedāvājumu klientiem, kuri ceļo starp Baltijas valstīm un Spāniju, kā arī Dienvideiropu, izmantojot savienojumus Briselē, Diseldorfā, Minhenē, Frankfurtē un Amsterdamā. Klienti gūšot labumu no īsākiem un ātrākiem lidojumiem starp Madridi un Rīgu, kā arī uzlabotais grafiks palīdzēs palielināt ceļojumu pieprasījumu starp tirgiem.
Jaunā sadarbība nodrošinās pasažieriem ērtus savienojumus starp Rīgu un Madridi, izmantojot kopīgas tranzītlidostas Eiropā.
Kā ziņots, "airBaltic" 2014.gadā strādājusi ar 254 179 669 eiro apgrozījumu un 10 668 043 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Apgrozījums pērn ir nedaudz - par 8% - samazinājies, salīdzinot ar 2013.gadu, kad aviokompānija apgrozīja 278 805 614 eiro.
Savukārt peļņa ir pieaugusi vairāk nekā piecas reizes, salīdzinot ar 2013.gadu, kad tā bija 2 020 506 eiro.
AS "Air Baltic Corporation" ir dibināta 1995.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 82 634 635 eiro. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.
"airBaltic" sāk sadarbību ar Spānijas lidsabiedrību "Iberia"
LETA 26.01.2016
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...