Kosmētikas preču tirgotāja SIA "Avon Cosmetics" pērn nedaudz audzēja apgrozījumu un cieta zaudējumus, atsaucoties uz "Firmas.lv" informāciju, vēsta aģentūra LETA.
Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 7,77 miljoni eiro, kas ir par 3% vairāk nekā 2013.gadā, kad uzņēmums apgrozīja 7,57 miljonus eiro. Pērn uzņēmums cieta zaudējumus 9322 eiro apmērā, bet 2013.gadā strādāja ar peļņu 182 435 eiro apmērā.
Vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā gadā uzņēmums turpināja veikt savu pamatdarbību - skaistuma un ar to saistīto produktu tirdzniecību. Uzņēmuma bizness tiek veikts, izmantojot tikai vienu pārdošanas kanālu - tiešo tirdzniecību.
Neskatoties uz pērn peidzīvotajiem zaudējumiem, uzņēmumam izdevies sasniegt plānoto pārdošanas apjomu. Tam līdzēja dažu produktu līniju atjaunināšana un uzlabošana, atzīmēts vadības ziņojumā.
Šogad un nākamgad saistībā ar Latvijas ekonomiskās situācijas uzlabošanos "Avon Cosmetics" darbībā visvairāk uzmanības tiks veltīts saimnieciskās darbības efektivitātes paaugstināšanai. Katru ceturksni uzņēmums liks uzsvaru uz atšķirīgu produktu kategoriju, lai mudinātu pircējus tos iegādāties.
Tāpat šogad plānots stiprināt uzņēmuma pozīcijas komunikācijas jomā, uzlabojot mājaslapu un komunikāciju sociālajos tīklos.
SIA "Avon Cosmetics" dibināta 1999.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 39 615 eiro. "Avon Cosmetics" pilnībā pieder Luksemburgā reģistrētajai kompānijai "Avon Luxemburg Holdings".
"Avon Cosmetics" pērn nedaudz audzēja apgrozījumu un cieta zaudējumus
Pilseta24.lv 28.07.2015
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...