Priekuļu novada kokapstrādes uzņēmuma SIA "Staļi" apgrozījums pērn audzis par 6%, bet peļņa - par 2%, liecina "Firmas.lv" informācija.
Igauņiem piederošā uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā bija 14,47 miljoni eiro salīdzinājumā ar 13,71 miljonu iepriekšējā gadā.
Uzņēmuma peļņa bijusi 309 501 eiro salīdzinājumā ar 278 845 eiro pirms gada.
Uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka 2013.gadā turpinājās ražošanas procesu reorganizācija, tika ieviesti jauni produkcijas veidi, līdz ar to palielinājušās realizācijas iespējas Anglijā, Francijā un Zviedrijā, kā arī tiek meklēti papildu noieta tirgi.
Kā ziņots, "Staļi" 100% kapitāldaļas 3,8 miljonu latu vērtībā no iepriekšējiem īpašniekiem - ASV kompānijas "Forrest Distribution" - pirms gada iegādājās Igaunijas kompānija SIA "Metsamaterjali Agentuur".
"Staļi" dibināta 1992.gadā. Uzņēmums nodarbina 348 darbiniekus un ražo mēbeļu plātnes, koka logus un durvis, kā arī briketes. Mēbeļu sagataves galvenokārt tiek eksportētas uz Eiropas Savienības valstīm un ASV. Briketes tiek realizētas Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā.
Kokapstrādes uzņēmuma "Staļi" apgrozījums pērn - 14.47 miljoni
LETA 06.05.2014
Apgabaltiesa skatīs strīdu starp "Ezerkauliņi Agro" īpašniekiem par vairāku miljonu eiro piedziņu
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Zemgales apgabaltiesa pirmdien plkst. 10 plāno sākt skatīt apelācijas sūdzību par pirmās instances tiesas spriedumu, ar kuru tā nolēmusi no uzņēmuma SIA "Ezerkauliņi Agro" līdzīpašnieka Kaspara Brunovska piedzīt 4,2 miljonus ei
...
Alsungā par 0,5 miljoniem eiro modernizēta siltumapgādes sistēma
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Pārņemot siltumapgādes pakalpojuma sniegšanu Alsungā, SIA "Kuldīgas siltumtīkli" ir veikusi vērienīgus modernizācijas darbus, investējot aptuveni 0,5 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pagājušā gada laikā Alsun
...
Jaunuzņēmums "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu MI platformu "Lexu AI"
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Latvijas jaunuzņēmums SIA "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu mākslīgā intelekta (MI) platformu "Lexu AI", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Lexu AI" ir MI risinājums Latvijā, kurā juristi meklē, analizē un izma
...