SIA "Permalat pluss" pērn izkļuvis no zaudējumiem, 2012.gadu noslēdzot ar 15 898 latu peļņu, liecina Firmas.lv informācija.
"Permalat pluss" 2012.gadā apgrozīja 372 739 latus, 2011.gadā apgrozīti 368 863 lati, savukārt 2010.gadā apgrozīti 392 351 lati.
Kā teikts uzņēmuma vadības ziņojumā, SIA "Permalat pluss" galvenais darbības veids ir specializētie autoservisa pakalpojumi, kas saistīti ar BMW markas automašīnu pilna kompleksa diagnostikas un remontdarbu veikšanu, kā arī jauno rezerves daļu un aksesuāru mazumtirdzniecība. Sabiedrības klienti ir Latvijas un Eiropas Savienības fiziskās un juridiskās personas.
Papildus minētajam, sabiedrība veic konstruktīvu un veiksmīgu ekonomisku sadarbību ar visiem partneriem.
Klientu skaita un ieņēmumu palielināšanai sabiedrība uzsāka citu marku automašīnu apkalpošanu.
Uzņēmuma pamatkapitāls ir 29 000 latu un tā īpašnieki ir Nikolajs Anackis (50,00%) un Oļegs Makarovs (50,00%).
Kā liecina Riga24.lv informācija, "Permalat pluss" atrodas Rīgā, Volguntes ielā 42.
"Permalat pluss" pērn izkļuvis no zaudējumiem
Riga24.lv 16.12.2013
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...