Salas novada Salas pagastā reģistrētais uzņēmums SIA "Rītausma" pērn ievērojami uzlabojis uzņēmuma finanšu rādītājus, noslēdzot 2012.gadu ar 85 771 latu lielu peļņu, liecina portāla Firmas.lv informācija.
"Rītausma", kas nodarbojas ar dārzeņkopību, 2011.gadu noslēdza ar 20 929 latu lieliem zaudējumiem, bet jau pērn izkļuva no "mīnusiem" un nopelnīja 85 771 latu.

Pārskata gadā uzņēmums ir strādājis stabili. Tika saražoti 2 030 309 kg dārzeņu, kas ir par 13 932 kg vairāk nekā 2011.gadā. Savukārt neto apgrozījums ir audzis par 35,8%, sasniedzot 1 655 959 latus. Tikmēr pērn palielinājušās ražošanas izmaksas par 11%, galvenokārt, pieaugot energoresursu cenām, teikts uzņēmuma vadības ziņojumā.
Šogad uzņēmums lielu vērtību pievērsīs energoresursu racionālai izmantošanai, jo pieaugot energoresursu cenām, pieaug ražošanas izmaksas. Plānots arī investēt ražošanas modernizācijā, jo tas paaugstinās darba ražīgumu.
Pēc portāla Firmas.lv informācijas, "Rītausma" reģistrēta 1993.gada 26.janvārī, savukārt komercreģistrā iegrāmatota 2003.gada 16.jūnijā. Tās pamatkapitāls ir 450 000 lati.
Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Valda Bekina.
"Rītausma" pērn ievērojami uzlabo peļņas rādītājus
Jekabpils24.lv 15.04.2013
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...