Ventspils nov.

Atrasti 2209 uzņēmumi, tai skaitā MAURIŅI, Usmas pagasta, ZS, RIEKTES, Ugāles pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

MAURIŅI, Usmas pagasta, ZS

Ventspils nov., Usmas pag., "Mauriņi"

RIEKTES, Ugāles pagasta, ZS

Ventspils nov., Ugāles pag., "Riektes"

REIPUSERI, Piltenes pagasta, ZS

"Reipuseri", Piltenes pag., Ventspils nov., LV-3620

MEŽLODES, Popes pagasta, ZS

"Mežlodes", Popes pag., Ventspils nov., LV-3614

MEŽREIŅI, Vārves pagasta, ZS

"Mežreiņi", Vārves pag., Ventspils nov., LV-3623

STRAZDIŅI, Popes pagasta, ZS

Ventspils nov., Popes pag., Pope, "Strazdiņi"

BĒRZI, Ugāles pagasta, ZS

"Bērzi", Ugāles pag., Ventspils nov., LV-3615

BĒRZKALNI, Ugāles pagasta, ZS

"Bērzkalni", Ugāles pag., Ventspils nov., LV-3615

UPMALNIEKI, Piltenes, ZS

"Upmalnieki", Piltenes pag., Ventspils nov., LV-3620

ALL, Usmas pagasta, ZS

Ventspils nov., Usmas pag., "All"

AVOTNIEKI A.J., Usmas pagasta, ZS

Ventspils nov., Usmas pag., "Avotnieki"

Priedaines, A.Slokas Tārgales pagasta, ZS

"Priednieki" – 2, Tārgales pag., Ventspils nov., LV-3621

KALNARĀJI, Ventspils rajona Ugāles pagasta, ZS

Ventspils nov., Ugāles pag., "Kalnarāji"

Ameļkrogs, Ugāles pagasta, ZS

Ventspils nov., Ugāles pag., "Ameļkrogs"

Noras, Ugāles pagasta I.Kantiņa, ZS

"Noras", Ugāles pag., Ventspils nov., LV-3615

DZILNAS, Ziru pagasta, ZS

"Dzilnas", Ziras, Ziru pag., Ventspils nov., LV-3624

LĪČI, Ziru pagasta, ZS

"Līči", Ziru pag., Ventspils nov., LV-3624

LIEPLEJAS, Vārves pagasta, ZS

"Lieplejas", Vārves pag., Ventspils nov., LV-3623

KRĀCNIEKI, Zlēku pagasta, ZS

"Krācnieki", Zlēku pag., Ventspils nov., LV-3617

RASAS, Vārves pagasta, ZS

"Rasas", Vārve, Vārves pag., Ventspils nov., LV-3623
+