Tukuma nov.

Atrasti 8728 uzņēmumi, tai skaitā DAMBĪŠI, Medņa, ZS, Pūres attīstības biedrība "IDEJU DĀRZS" un citi

Pilsētas

Pagasti

C, Č
D
E, Ē
I, Ī
J
K, Ķ
L, Ļ
M
P
S, Š
T
V
Z, Ž

DAMBĪŠI, Medņa, ZS

"Dambīši", Slampes pag., Tukuma nov., LV-3133

Pūres attīstības biedrība "IDEJU DĀRZS"

"Vārpas", Pūre, Pūres pag., Tukuma nov., LV-3124

EZERIŅI-1, Neimaņa, ZS

Tukuma nov., Zantes pag., "Ezeriņi-1"

VANADZIŅI, I.Ciņa, ZS

Tukuma nov., Jaunpils pag., "Vanadziņi"

VIESATAS UPESLOKI

"Svēteļi", Irlava, Irlavas pag., Tukuma nov., LV-3137

ZANDI, Gricmaņa, ZS

"Zandi", Zentenes pag., Tukuma nov., LV-3123

VIĻŅI, Garozas, ZS

"Viļņi", Zantes pag., Tukuma nov., LV-3134

KALNAKAJAKAS, Matkules pagasta Božes, ZS

"Kalna Kajagas", Matkules pag., Tukuma nov., LV-3132

AIZĻOĻAS, Tukuma rajona Zantes pagasta, ZS

Tukuma nov., Zantes pag., "Aizļoļas"

JAUNZEMJI, Kaulakana, ZS

"Jaunzemji", Tumes pag., Tukuma nov., LV-3139

VĪTOLI, Aunkrogeres, ZS

"Vītoli", Pūres pag., Tukuma nov., LV-3124

Rožu dārzi

"Rozītes", Sēmes pag., Tukuma nov., LV-3110

KRAŽAS, Zantes pagasta, ZS

"Kražas", Zantes pag., Tukuma nov., LV-3134

JŪRAS LĪCIS, Zvejnieku saimniecība

"Austrumi", Lapmežciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118

LAUŠI, Švāna, ZS

Tukuma nov., Džūkstes pag., "Lauši"

Nacionālā Latvijas loču arodbiedrība

Kuģukalna iela 1, Ragaciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118

MĀRSILI, Baranovska, ZS

"Mārsili", Strutele, Jaunpils pag., Tukuma nov., LV-3145

ROZEMNIEKI, Tukuma rajona Irlavas pagasta Smilgaiņa, ZS

"Rozemnieki", Sāti, Irlavas pag., Tukuma nov., LV-3137
+