Tukuma nov.

Atrasti 8728 uzņēmumi, tai skaitā Asie pipari, Kandavas PIC un citi

Pilsētas

Pagasti

C, Č
D
E, Ē
I, Ī
J
K, Ķ
L, Ļ
M
P
S, Š
T
V
Z, Ž

Asie pipari

"Jaunzemji", Tumes pag., Tukuma nov., LV-3139

Kandavas PIC

Skolas iela 10, Kandava, Tukuma nov., LV-3120

Fonds Kandavas Ģilde

Abavas iela 14, Kandava, Tukuma nov., LV-3120

Vēsturiskā atmiņa

Noras iela 12, Tukums, Tukuma nov., LV-3101

MOTOCENTRS SAVĒJIE, Biedrība

"Knauķi" – 6, Tumes pag., Tukuma nov., LV-3139

Kandavas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs

Ceriņu iela 1 – 15, Kandava, Tukuma nov., LV-3120

Vīgriezes, Biedrība

"Ābelītes", Jaunpils, Jaunpils pag., Tukuma nov., LV-3145

Talsi, Latvijas Meža īpašnieku apvienība

Tukuma nov., Kandava, Kūrorta iela 2-035

Tukuma Klēts

"Bērziņi", Sāti, Irlavas pag., Tukuma nov., LV-3137

Pūres mazgarāžas

"Vārpas", Pūre, Pūres pag., Tukuma nov., LV-3124

RIDEIT LATVIA

Lielā iela 19, Tukums, Tukuma nov., LV-3101

FK Jaunpils

"Tālavas" – 6, Jaunpils, Jaunpils pag., Tukuma nov., LV-3145

MK KANDAVA

Kūrorta iela 2 – 29, Kandava, Tukuma nov., LV-3120

Lielā māja

"Strēlnieki", Slampes pag., Tukuma nov., LV-3119

Latvijas kūrortu atjaunotnes biedrība

Bākas iela 18, Ragaciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118

PRĀTNIEKI, Ģimeņu un audžu ģimeņu klubiņš

"Prātnieki", Vāne, Vānes pag., Tukuma nov., LV-3131

Medību klubs Antiņi

"Kaņiermala", Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118

Memento vivere

"Atvases", Džūkstes pag., Tukuma nov., LV-3147

ExoDus, Ekumeniski kristīga biedrība

Harmonijas iela 14 – 1, Tukums, Tukuma nov., LV-3101

Nēvo Drom, Latvijas Romu apvienība

Tidaholmas iela 3, Tukums, Tukuma nov., LV-3101
+