Ropažu nov.

Atrasti 6607 uzņēmumi, tai skaitā Latvijas andrologu biedrība, Mūsmājas Ulbrokā un citi

Pilsētas

Pagasti

Latvijas andrologu biedrība

Acones iela 12 k-3 – 4, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130

Mūsmājas Ulbrokā

Institūta iela 26 – 1, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130

Vangažu pilsētas jaunatnes apvienība

Smilšu iela 1 – 28, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136

ZUNDA, Mednieku biedrība

Sila iela 15, Līči, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118

Helmaņa sporta institūts

Vecdumbrāju iela 8, Upesciems, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137

Latvijas hokeja līga

Grodu iela 1, Upesciems, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137

PUĶĪTES, ZS

"Puķītes", Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2135

Jatraņ, Vangažu ukraiņu biedrība

Priežu iela 1 – 2, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136

Zaķu Sports

"Pīlādži", Nāgelmuiža, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133

BK Stopiņi

Fazānu iela 4, Gaidas, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133

ULBROKAS ZINĀTNES UN TEHNOLOĢIJU PARKS

Institūta iela 1, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130

Zalkši, Stopiņu novada, ZS

Dambja iela 8, Līči, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118

Valtersalas, Rīgas rajona Ropažu novada Podkāju, ZS

"Valtersalas", Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2135

ABC CENTRS

Klāvkaltiņu iela 2, Berģi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024

Latvijas Treileru Asociācija

Dārzu iela 14 – 7, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136

Cīņas un mākslas centrs "HAGAKURE", Biedrība

Strēlnieku iela 1 – 103, Saurieši, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118

Gabru un Medus ielu biedrība

Medus iela 4A, Dzidriņas, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130

Dzidriņas

Pīlādžu iela 2, Dzidriņas, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130

Zāļu un aptiekas produktu patērētāju asociācija

Mūzas iela 5, Langstiņi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137

Vangažu māmiņu klubs

Gaujas iela 8 – 7, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136
+