Ogres nov.
Atrasti 11556 uzņēmumi, tai skaitā Izturība, Raiņa nams 9c, Dzīvokļu īpašnieku biedrība un citi
Pilsētas
Pagasti
Raiņa nams 9c, Dzīvokļu īpašnieku biedrība
Raiņa iela 9C – 35, Lielvārde, Ogres nov., LV-5070
Jaunogres vidusskolas atbalsta biedrība
Mālkalnes prospekts 43, Ogre, Ogres nov., LV-5001
Avotu nams 10, Dzīvokļu īpašnieku biedrība
Mēness iela 13 – 9, Lielvārde, Ogres nov., LV-5070
Seno kultūru izpēte "Taurs"
Ausekļa prospekts 10 – 60, Ogre, Ogres nov., LV-5001
Neparasto Sporta veidu skola, Nodibinājums
Zaķu iela 8, Lielvārde, Ogres nov., LV-5070