Madonas nov.
Atrasti 6275 uzņēmumi, tai skaitā Mednieku, makšķernieku klubs Lubāna, Hokeja attīstība Madonas novadā un citi
Pilsētas
Pagasti
A, Ā
B
C, Č
D
E, Ē
I, Ī
J
K, Ķ
L, Ļ
M
O
P
S, Š
V
Mednieku, makšķernieku klubs Lubāna
Skolas iela 3, Lubāna, Madonas nov., LV-4830
Lazdonīša ķepas, Dzīvnieku aizsardzības biedrība
Biržu iela 12 – 3, Madona, Madonas nov., LV-4801
Madonas novada Mētrienas pagasta pārvalde
Centra iela 5, Mētriena, Mētrienas pag., Madonas nov., LV-4865
Strautiņi K, Liezēres pagasta, ZS
"Strautiņi K", Liezēres pag., Madonas nov., LV-4884
CraftBar, SIA
Arkādijas iela 5A – 9, Bērzaune, Bērzaunes pag., Madonas nov., LV-4853
Ērgļu pamatskola
Oškalna iela 6, Ērgļi, Ērgļu pag., Madonas nov., LV-4840
Cesvaines un Dzelzavas sociālās aprūpes centrs
"Grāveri 1", Dzelzavas pag., Madonas nov., LV-4873
LOCIŅI, Indrānu pagasta zemnieka saimniecība
"Lociņi", Indrānu pag., Madonas nov., LV-4830
SILAGALS, Murmastienes pagasta Riekstiņas, ZS
Varakļānu nov., Murmastienes pag., Silagals, "Silagals"
KALNA-LĪBIEŠI, Sarkaņu pagasta Rimšas, ZS
"Kalna Lībieši", Sarkaņu pag., Madonas nov., LV-4870
VANAGI, Madonas rajona Praulienas pagasta, ZS
Madonas nov., Praulienas pag., "Vanagi"
DEKŠŅI, Madonas rajona Mētrienas pagasta, ZS
"Dekšņi", Jurjāni, Mētrienas pag., Madonas nov., LV-4865