Kuldīgas nov.

Atrasti 6127 uzņēmumi, tai skaitā KALNAĀZERI, Snēpeles pagasta, ZS, VIDENIEKI, Turlavas pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

A, Ā
E, Ē
G, Ģ
I, Ī
K, Ķ
L, Ļ
N, Ņ
P
R
S, Š
T
V

KALNAĀZERI, Snēpeles pagasta, ZS

"Kalna Āzeri", Snēpeles pag., Kuldīgas nov., LV-3328

VIDENIEKI, Turlavas pagasta, ZS

"Videnieki", Turlavas pag., Kuldīgas nov., LV-3329

RUĻĻI, Turlavas pagasta, ZS

"Ruļļi", Turlava, Turlavas pag., Kuldīgas nov., LV-3329

JAUNĀS MĀJAS, Laidu pagasta, ZS

Kuldīgas nov., Laidu pag., "Jaunās Mājas"

IŅŅAS, Kurmāles pagasta, ZS

"Iņņas", Kurmāles pag., Kuldīgas nov., LV-3332

PLEZNAS, Vārmes pagasta, ZS

"Pleznas", Vārmes pag., Kuldīgas nov., LV-3333

SANĪTES, Ivetas Gaspares Kabiles pagasta, ZS

"Sanītes", Kabiles pag., Kuldīgas nov., LV-3314

VIZBUĻI, Rudbāržu pagasta, ZS

"Vizbuļi", Rudbāržu pag., Kuldīgas nov., LV-3325

GODIŅI, Kabiles pagasta, ZS

"Godiņi", Kabiles pag., Kuldīgas nov., LV-3314

AVOTIŅI, Rudbāržu pagasta, ZS

Kuldīgas nov., Rudbāržu pag., "Avotiņi"

SNIEDZES, Rudbāržu pagasta, ZS

"Sniedzes", Rudbāržu pag., Kuldīgas nov., LV-3324

NORAS, Kabiles pagasta, ZS

Kuldīgas nov., Kabiles pag., "Noras"

SVIĶI, Padures pagasta, ZS

"Sviķi", Padures pag., Kuldīgas nov., LV-3321

VECVAGARI, Vārmes pagasta, ZS

Kuldīgas nov., Vārmes pag., "Vecvagari"

STRAUMĪTES, Rudbāržu pagasta, ZS

"Straumītes", Rudbāržu pag., Kuldīgas nov., LV-3324

KRASTIŅI, Kurmāles pagasta, ZS

"Krastiņi", Kurmāles pag., Kuldīgas nov., LV-3332

MEŽKALNI, Snēpeles pagasta, ZS

"Mežkalni", Snēpeles pag., Kuldīgas nov., LV-3328

RANCĀNI, Rudbāržu pagasta, ZS

"Rancāni", Rudbāržu pag., Kuldīgas nov., LV-3324

KĀRKLI, Rudbāržu pagasta, ZS

"Kārkli", Rudbāržu pag., Kuldīgas nov., LV-3325

LAPIŅAS, Laidu pagasta, ZS

"Lapiņas", Rudbāržu pag., Kuldīgas nov., LV-3325
+