Jelgavas nov.

Atrasti 5678 uzņēmumi, tai skaitā SILAVAS, Starpiņa Jelgavas rajona, ZS, LUKĀŠI, Lukševica Jelgavas rajona, ZS un citi

Pagasti

C, Č
E, Ē
G, Ģ
J
K, Ķ
L, Ļ
O
P
S, Š
V
Z, Ž

SILAVAS, Starpiņa Jelgavas rajona, ZS

"Silavas", Lielplatones pag., Jelgavas nov., LV-3022

LUKĀŠI, Lukševica Jelgavas rajona, ZS

Jelgavas nov., Lielplatones pag., "Lukāši"

KALNAPUĶES, Ķidala Jelgavas rajona, ZS

"Kalna Puķes", Salgales pag., Jelgavas nov., LV-3045

ĀPŠAS, Zakenfelda Jelgavas rajona, ZS

"Āpšas", Glūdas pag., Jelgavas nov., LV-3040

CEĻMALNIEKI, Jelgavas rajona Glazjeva, IU

1. maija iela 6 – 13, Emburga, Salgales pag., Jelgavas nov., LV-3045

SBS, J.Stepkina sporta un tūrisma komercfirma, IU

Kastaņu iela 7 – 12, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Jelgavas nov., LV-3018

RADE, Radviļu individuālais komercuzņēmums

"Puriņi", Cena, Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3018

APINIS, Rumjanceva, IU

"Spannenieki", Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3018

V.V., Jelgavas Voitešenoka individuālais daudznozaru uzņēmums

Ausekļa iela 26 – 2, Lielvircava, Platones pag., Jelgavas nov., LV-3036

MIKA, Skrebeļa komercfirma

"Egles" – 1, Jaunpēternieki, Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3018

KNOLS, Jelgavas Kukuta individuālais komercuzņēmums

"Spradži", Zaļenieku pag., Jelgavas nov., LV-3011

VIKTORIJA, Hvostovas -veikals-tējnīca, IU

Ozolnieku nov., Cenu pag., Sarkanais māls

TRIO, Jelgavas Klešņika individuālais komercuzņēmums

Jelgavas nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Rīgas iela 34

LETA, K.Preimaņa, IU

Jelgavas iela 1 – 17, Līvbērze, Līvbērzes pag., Jelgavas nov., LV-3014

OŠENIEKI, Kalveles, IU

Jelgavas nov., Elejas pag.

NATA, Kasinska, IU

Jelgavas nov., Platones pag., "Jaungudēļi"

AJUTIS, Strazdiņa, IU

Ziedkalnes iela 33, Ziedkalne, Vilces pag., Jelgavas nov., LV-3026

PĒRLES, Jankovska Jelgavas rajona, ZS

"Pērles", Valgundes pag., Jelgavas nov., LV-3017

LIELIGAUŅI, Akmenes Jelgavas rajona, ZS

Jāņa Čakstes iela 10, Emburga, Salgales pag., Jelgavas nov., LV-3045

ĀBELES, Kovaļevskas Jelgavas rajona, ZS

Jelgavas nov., Salgales pag., "Ābolīši"
+