Dobeles nov.

Atrasti 5186 uzņēmumi, tai skaitā FIKUS, Jeļenas Reinbergas Dobeles rajona komercfirma, IU, LIEPAS, Dobeles rajona Bēnes pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

A, Ā
B
D
I, Ī
J
K, Ķ
L, Ļ
N, Ņ
P
T
U, Ū
V
Z, Ž

FIKUS, Jeļenas Reinbergas Dobeles rajona komercfirma, IU

Dobeles nov., Auru pag., Gardene, Priežu iela 20-29

SELGAS, Kāta, ZS

Dobeles nov., Annenieku pag., "Selgas"

ROZĪTES, Jedinčuka, ZS

Auces nov., Īles pag., "Rozītes"

ABC, Dobeles P.Bogdanova Firma

Dobeles nov., Dobele, Zaļā iela 9-13

JAUNSAUSSERI, Grudauskas, ZS

Dobeles nov., Zebrenes pag., "Jaunsauseri"

BALODĪŠI, Jerofejevas, ZS

Tērvetes nov., Tērvetes pag., "Balodīši"

LEIMAŅI, Dobeles rajona Auru pagasta, ZS

Dobeles nov., Auru pag., "Leimaņi"

AIZPURI, Beržinska, ZS

Tērvetes nov., Bukaišu pag., "Aizpuri"

DĪĶI, Dobeles rajona Annenieku pagasta, ZS

Dobeles nov., Annenieku pag., "Dīķi"

MAZČANKAS, Dobeles rajona Auru pagasta, ZS

Dobeles nov., Auru pag., "Mazčankas"

JAUNČANKAS, Dobeles rajona Auru pagasta, ZS

Dobeles nov., Auru pag., "Jaunčankas"

HAGITEKS, SIA

Rūpniecības iela 2C, Bēne, Bēnes pag., Dobeles nov., LV-3711

DOBELES 25.CEĻU RAJONS, "KURZEMES CEĻI" filiāle, VAS

Brīvības iela 62, Dobele, Dobeles nov., LV-3701

AUCE, Bronuša komercuzņēmums

Aspazijas laukums 5 – 3, Auce, Dobeles nov., LV-3708

TEHEN, SIA

Priežu iela 31 – 19, Gardene, Auru pag., Dobeles nov., LV-3701

TRANS ALLER, SIA

"Benzoles" – 2, Bērzes pag., Dobeles nov., LV-3732

Pomzero, SIA

Stacijas iela 5 – 2, Auce, Dobeles nov., LV-3708

RM Autoparts, SIA

Priežu iela 31 – 1, Gardene, Auru pag., Dobeles nov., LV-3701
+