Rīga, 11.marts, LETA. Latvijā dibinātais finanšu tehnoloģiju uzņēmums "Sun Finance Treasury Limited" emitēs obligācijas 50 miljonu eiro apmērā, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
"Sun Finance Treasury Limited" plāno izlaist jaunu obligāciju emisiju, lai refinansētu esošās nenodrošinātās parādzīmes, kuru dzēšanas termiņš ir 2025.gada septembris. Vienas obligācijas nominālvērtība ir 1000 eiro un kupona gada likme - 10%.
Emisija nebūs publiska. Parakstīšanās periods emisijai sākas 12.martā, kad sākas arī trīs nedēļu apmaiņas periods, kas beidzas 2.aprīlī.
Paredzams, ka jaunās obligācijas tiks iekļautas alternatīvajā tirgū "First North" divpadsmit mēnešu laikā pēc emisijas datuma.
"Sun Finance" ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas nodrošina tiešsaistes patērētāju finansēšanas pakalpojumus. Uzņēmums darbojas septiņās valstīs, savukārt tā centrālais birojs atrodas Rīgā.
"Sun Finance Group" izveidoja Toms Jurjevs un Emīls Latkovskis. "Sun Finance Group" patiesais labuma guvējs, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Aigars Kesenfelds.
"Sun Finance Treasury Limited" emitēs obligācijas 50 miljonu eiro apmērā
LETA 11.03.2025
Apgabaltiesa turpinās iztiesāt bijušā deputāta Kaimiņa krimināllietu par grāmatvedības dokumentu viltošanu
LETA 12.01.2026
Rīga, 12. janv., LETA. Kurzemes apgabaltiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par grāmatvedības dokumentu viltošanu apsūdzēts bijušais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Iepriekš Rīgas pilsētas ties
...
Atlaista "Auces komunālo pakalpojumu" valdes locekle Vilčinska
LETA 12.01.2026
Rīga, 12. janv., LETA. Pamatojot ar uzticības zaudēšanu, no amata atsaukta Dobeles novada pašvaldības SIA "Auces komunālie pakalpojumi" valdes priekšsēdētāja Solvita Vilčinska, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Pašvaldība paskaidro, ka "Auces komun
...
Lāce: Bažas par "Gora" nākotni radījis apsvērtais variants nodot to privātā pārvaldē
LETA 09.01.2026
Rīga, 9. janv., LETA. Bažas par Latgales vēstniecības "Gors" nākotni radījis apsvērtais variants nodot to privātā pārvaldē, raidījumā "Spried ar Delfi" norādīja kultūras ministre Agnese Lāce (P).
Viņa akcentēja, ka "Gors", līdzīgi citām reģionālajām
...