Rīga, 17.febr., LETA. Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "ZAAO" Cēsīs izbūvējis jaunu pazemes konteineru laukumu, liecina kompānijas publiskotā informācija.
Uzņēmums laukuma izbūves projektā ir investējis kopumā 13 133 eiro.
Laukumā uzstādīti viens 1,3 kubikmetru un trīs piecu kubikmetru ietilpīgi pazemes konteineri, kas paredzēti nešķirotiem sadzīves atkritumiem, otrreizējai pārstrādei derīgam iepakojumam un stiklam. Papildus laukuma teritorijā atrodas bioloģisko atkritumu konteiners, kas nav ierakts zemē un paredzēts pārtikas un dārza atkritumu savākšanai.
Pazemes konteineru laukums atklāts sadarbībā ar SIA "CDzP". Attiecīgais pazemes konteineru laukums ir paredzēts tikai četru konkrētu Raiņa ielas māju iedzīvotājiem, tas nav publiski pieejams.
Līdzīgi laukumi daudzdzīvokļu māju kvartālos darbojas Limbažos, Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Priekuļos un Raganā. Kopumā pašlaik pieejami 262 pazemes konteineri, informē uzņēmumā.
Jau ziņots, ka "ZAAO" 2023.gada strādāja ar 12,153 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,8% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 6,8% un bija 60 957 eiro.
Uzņēmums reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 3 657 858 eiro. Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "ZAAO" kapitālā 52,88% pieder Valmieras novada pašvaldībai, 23,75% - Cēsu novada pašvaldībai, 6,55% - Limbažu novada pašvaldībai, 3,18% - Smiltenes novada pašvaldībai, pa 3,13% - Gulbenes un Alūksnes novadu pašvaldībām, 2,98% - Balvu novada pašvaldībai, 2,27% - Valkas novada pašvaldībai, 1,88% - Madonas novada pašvaldībai, 0,21% - Siguldas novada pašvaldībai, savukārt vēl 0,04% īpašnieks ir Saulkrastu novada pašvaldība.
Cēsīs "ZAAO" izveidojis jaunu pazemes konteineru laukumu
LETA 17.02.2025
Bioloģiskie lauksaimnieki atskaiti par saražoto var iesniegt sistēmā "Mans lauks"
LETA 12.01.2026
Rīga, 12. janv., LETA. Latvijā no 2026. gada bioloģiskie lauksaimnieki ikgadējo atskaiti par saražoto produkciju var sagatavot un iesniegt digitāli, izmantojot Elektronisko lauku saimniecību pārvaldības sistēmu "Mans lauks", aģentūru LETA informēja L
...
Darbu pamet "Daugavpils siltumtīklu" vadītājs Karpenko
LETA 12.01.2026
Rīga, 12. janv., LETA. Darbu pēc paša vēlēšanās pametis pašvaldības SIA "Daugavpils siltumtīkli" vadītājs Aleksandrs Karpenko, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Viņš uzņēmuma valdes locekļa amatā bija kopš 2022. gada 24. janvāra.
Par uzņēmuma vald
...
Siliņa: Saeimai jāatgriežas pie karteļu jautājuma risināšanas
LETA 12.01.2026
Rīga, 12. janv., LETA. Saeimai ir jāatgriežas pie karteļu jautājuma risināšanas, tviterī paziņojusi Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).
Viņa informē, ka ir vienojusies ar Saeimas Juridiskās komisijas vadītāju Andreju Judinu (JV), ka šis jautājums
...