Rīga, 23. febr., LETA. Ventspils dome ir nolēmusi saglabāt pašvaldības līdzdalību SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils"", aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Šāds lēmums pieņemts, jo olimpiskā centra pārvaldītais sporta infrastruktūras tīkls novērtēts kā pašvaldības attīstībai stratēģiski svarīgi īpašumi, un šī sporta infrastruktūras tīkla apsaimniekošana un pārvaldīšana, kas nodrošina minēto sporta bāžu darbību un uzturēšanu, ir stratēģiski svarīgi pakalpojumi, pauž pašvaldība.
Pašvaldībā uzsver, ka, nodrošinot pašvaldības sporta infrastruktūras objekta attīstību un darbību, olimpiskais centrs darbojoties tirgus nepilnības apstākļos, jo tirgus neesot spējīgs nodrošināt sabiedrības interešu īstenošanu sporta pakalpojumu un aktīva dzīvesveida jomā tādā apmērā un kvalitātē, kā to nodrošina "Olimpiskais centrs Ventspils".
Lēmums pieņemts saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumu, kas nosaka, ka publiskai personai ir pienākums ne retāk kā reizi piecos gados pārvērtēt katru tās tiešo līdzdalību kapitālsabiedrībās.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Olimpiskā centra Ventspils" apgrozījums 2024. gadā sasniedza 2,34 miljonus eiro. Uzņēmuma zaudējumi sasniedza 331 526 eiro. Finanšu rādītāji par pagājušo gadu vēl nav publiskoti.
Uzņēmuma pamatkapitāls ir 22,99 miljoni eiro. Ventspils pašvaldībai pieder 52,68% kapitāldaļu, savukārt Latvijas Olimpiskā komiteja ir 47,32% kapitāldaļu īpašniece.
Dome nolemj saglabāt līdzdalību "Olimpiskajā centrā Ventspils"
LETA 23.02.2026
Sauso būvmaisījumu ražotāja "Sakret" apgrozījums pērn samazinājies par 5,2%
LETA 19.03.2026
Rīga, 19. marts, LETA. Sauso būvmaisījumu ražotājs SIA "Sakret" pagājušajā gadā strādāja ar 12,416 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,2% mazāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 12% un bija 1,217 miljoni eiro, liecina "Firma
...
Ielu tīrāmo mašīnu ražotāja "Bucher Municipal" apgrozījums pērn audzis par 9,7%
LETA 19.03.2026
Rīga, 19. marts, LETA. Ielu tīrāmo mašīnu ražotājas SIA "Bucher Municipal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 85,459 miljoni eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā 2023. gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga 8,7 reizes - līdz 2,343 miljoniem eiro, liecina
...
papildināta - Nekustamo īpašumu grupa "Realto" iegādājas iepirkšanās centru "Sky&More"
LETA 19.03.2026
(Papildināta visa ziņa.)
Rīga, 19. marts, LETA. Marta sākumā nekustamo īpašumu uzņēmumu grupa "Realto" parakstīja līgumu par SIA "Skai Pluss" kapitāldaļu iegādi, aģentūru LETA informēja "Skai Pluss" pārstāvji.
Darījuma summu uzņēmumu pārstāvji neat
...