Rīga, 22.febr., LETA. Auto tirgotāja SIA "Forum auto" apgrozījums pagājušajā gadā bija 31,188 miljoni eiro, kas ir par 9,5% vairāk nekā 2022.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 5,1% - līdz 425 384 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn "Forum auto" pārdeva 884 jaunas automašīnas un 341 lietotu automašīnu.
Pēc kompānijas vadības ziņojumā minētā, pērn pievērsta lielāka uzmanība pārdošanas izmaksām un peļņai, kā arī servisa kvalitātes kontrolei un ieņēmumu pozīcijām. Tāpat liela uzmanība pievērsta automašīnu piegādei, noliktavas apmēru un klientu apmierinātības rezultātiem.
"Forum auto" prognozē, ka šogad vieglo pasažieru automobiļu (M1) un vieglā komerctransporta (N1) automašīnu tirgus Latvijā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pieaugs un sasniegs apmēram 23 000 vienību.
Uzņēmums prognozē arī pārdošanas apmēru pieaugumu, pamatojoties uz investīcijām un attīstību, kā arī "KIA" un "Peugeot" modeļu atbilstību jaunajām oglekļa dioksīda (CO2) izmešu tendencēm, aizvien pieaugošo popularitāti tirgū un elektrisko modeļu skaita pieaugumu.
"Forum auto" vadība atzīmē, ka 2024.gadā iespējams arī realizācijas kritums saistībā ar nenoteikto situāciju pasaulē un augstajām finansēšanas procentu likmēm.
Jau ziņots, ka "Forum auto" apgrozījums 2022.gadā bija 28,49 miljoni eiro, kas kas ir par 12,7% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānija peļņa pieauga par 53,5% - līdz 448 245 eiro.
Kompānija "Forum auto" reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatdarbības veids ir automašīnu "KIA", "Peugeot" un "Cadillac" tirdzniecība un serviss. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 14 228 eiro. Uzņēmums pieder Igaunijā reģistrētajai kompānijai "TKM auto".
"Forum auto" apgrozījums pērn pieaudzis par 9,5%
LETA 22.02.2024
Sauso būvmaisījumu ražotāja "Sakret" apgrozījums pērn samazinājies par 5,2%
LETA 19.03.2026
Rīga, 19. marts, LETA. Sauso būvmaisījumu ražotājs SIA "Sakret" pagājušajā gadā strādāja ar 12,416 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,2% mazāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 12% un bija 1,217 miljoni eiro, liecina "Firma
...
Ielu tīrāmo mašīnu ražotāja "Bucher Municipal" apgrozījums pērn audzis par 9,7%
LETA 19.03.2026
Rīga, 19. marts, LETA. Ielu tīrāmo mašīnu ražotājas SIA "Bucher Municipal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 85,459 miljoni eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā 2023. gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga 8,7 reizes - līdz 2,343 miljoniem eiro, liecina
...
papildināta - Nekustamo īpašumu grupa "Realto" iegādājas iepirkšanās centru "Sky&More"
LETA 19.03.2026
(Papildināta visa ziņa.)
Rīga, 19. marts, LETA. Marta sākumā nekustamo īpašumu uzņēmumu grupa "Realto" parakstīja līgumu par SIA "Skai Pluss" kapitāldaļu iegādi, aģentūru LETA informēja "Skai Pluss" pārstāvji.
Darījuma summu uzņēmumu pārstāvji neat
...