Rīga, 23. jūl., LETA. SIA "Apollo kino" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2025. gada 1. maija līdz šā gada 30. aprīlim, strādāja ar 10,874 miljonu eiro apgrozījumu, kas par 10,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās 2,3 reizes un bija 801 282 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā finanšu gadā "Apollo kino" kinoteātru apmeklējums palielinājās par 5,2%, kas veicināja ieņēmumu pieaugumu, neskatoties uz sarežģītiem tirgus apstākļiem. Pagājušajā finanšu gadā "Apollo kino" turpināja pievērst uzmanību efektīvai izmaksu pārvaldībai un darbības efektivitātes uzlabošanai.
Savukārt peļņas pieaugumu galvenokārt veicināja ieņēmumu palielināšanās, darbības efektivitātes uzlabošanās un īstenotie izmaksu kontroles pasākumi.
Nākamajā finanšu gadā "Apollo kino" turpinās koncentrēties uz tirgus pozīcijas stiprināšanu un darbības rezultātu uzlabošanu. Klientu skaitu plānots palielināt par 5-6%.
Jau ziņots, ka "Apollo kino" iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. maija līdz 2025. gada 30. aprīlim, strādāja ar 9,857 miljonu eiro apgrozījumu, kas par 7,2% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 341 843 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā, un tā pamatkapitāls ir 3,8 miljoni eiro.
"Apollo kino" ir viens no Igaunijas uzņēmuma "Apollo Kino" meitasuzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Igaunijas uzņēmējs Marguss Linnamē, kurš līdzdalību īsteno ar kompānijas "MM Grupp" starpniecību. "MM Grupp" pieder plašs uzņēmumu portfelis Baltijas valstīs. Informācijas aģentūra LETA ir daļa no starptautiskas mediju grupas, kuras akciju turētājs ir "MM Grupp".
"Apollo kino" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 10,3%
LETA 23.07.2026
Darbu atstāj CSDD valde
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Darbu no šodienas atstāj Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde, aģentūrai LETA apliecināja CSDD līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks.
Plašākus komentārus valde nesniedza.
Satiksmes ministrs Rihards Kozl
...
Vairumtirgotājs "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" veikalu attīstībā investē 15 miljonus eiro
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Vairumtirgotājs SIA "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" tirdzniecības centru attīstības projektos Rīgā investē 15 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Sanitex" norāda, ka Mazirbes ielā norit jauna "Promo Cash&Carry"
...
Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma "Pata" apgrozījums pērn samazinājies par 5,1%
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA "Pata" pagājušajā gadā strādāja ar 223,79 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 12,3% - līdz 3,196 miljo
...