Rīga, 8. jūl., LETA. Degvielas mazumtirgotājs SIA "Neste Latvija" ir sācis jaunas automātiskās degvielas uzpildes stacijas būvniecību Piņķos, Rīgas ielā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Investīcijas degvielas uzpildes stacijas izveidē uzņēmumā neatklāja.
Jaunās degvielas uzpildes stacijas atklāšana plānota šī gada oktobra otrajā pusē. Tā būs 78. "Neste" degvielas uzpildes stacija Latvijā.
Piņķu degvielas uzpildes stacija būs piektā uzņēmuma stacija, kurā klientiem būs pieejama "Neste My" atjaunojamā dīzeļdegviela.
"Neste" biznesa klientu pārdošanas vadītājs Artūrs Oškājs uzsver, ka jaunā stacija Piņķos ne tikai stiprinās "Neste" klātbūtni Pierīgā, bet arī paplašinās "Neste My" atjaunojamās dīzeļdegvielas pieejamību Latvijā, sniedzot arvien vairāk autovadītājiem iespēju izvēlēties atjaunojamo dīzeļdegvielu kā alternatīvu fosilajai dīzeļdegvielai.
Jau ziņots, ka "Neste Latvija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 447,787 miljoni eiro, kas ir par 4,5% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās par 32,8% - līdz 7,705 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmums "Neste Latvija" reģistrēts 1993. gadā, un tā pamatkapitāls ir 15,03 miljoni eiro. "Neste Latvija" īpašnieks ir Somijas "Neste". Pēc Valsts ieņēmumu dienesta datiem, 2025. gadā "Neste Latvija" bija lielākais degvielas mazumtirgotājs Latvijā.
"Neste Latvija" sākusi jaunas degvielas uzpildes stacijas būvniecību Piņķos
LETA 08.07.2026
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...