Rīga, 1. jūn., LETA. Elektroierīču tirgotājs SIA "Euronics Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 52,057 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 21,6% un bija 1,088 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Euronics Latvia" 2025. gada rezultātus vērtē pozitīvi.
Neskatoties uz pieaugošajām preču iepirkuma un pārdošanas izmaksām, kā arī augstākām ekspluatācijas izmaksām, kas ietekmēja peļņas rādītājus, "Euronics Latvia" izdevās saglabāt stabilu rentabilitāti un nodrošināt pozitīvu finanšu rezultātu, teikts vadības ziņojumā.
Tajā arī minēts, ka 2025. gadā "Euronics Latvia" dalībnieku sapulcē veiktas izmaiņas uzņēmuma statūtus, paredzot izmaiņas "Euronics Latvia" finanšu gada periodā. Turpmāk "Euronics Latvia" pārskata gads aptvers 12 mēnešus, nosakot pārskata gada sākumu 1. aprīlī un pārskata gada beigas 31. martā. Izmaiņas piemērotas no šā gada 1. aprīļa.
Jau ziņots, ka "Euronics Latvia" 2024. gadā strādāja ar 46,748 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,9% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 65,7% un bija 1,388 miljoni eiro.
Kompānija reģistrēta 2006. gadā, un tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. "Euronics" pamatkapitālā 79,93% pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam "Raglor", bet 20,07% pieder Igaunijas "VP Invest & Holdings". Kompānijas patiesie labuma guvēji uz īpašumtiesību pamata ar "Raglo" starpniecību ir Igaunijas valstspiederīgie Heiki Melders un Tomass Sūrvarevs.
Elektroierīču tirgotāja "Euronics Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%
LETA 01.06.2026
Siguldas zoodārzā atklās tīģeru māju un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Šodien no plkst. 12 Siguldas zooloģiskajā dārzā notiks tīģeru mājas atklāšana un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri.
Kā ziņots, no Lietuvas savvaļas dzīvnieku glābšanas centra uz Siguldas zoodārzu pārvietoti divi Amū
...
"MyWisy": Individuāla mācību pieeja pirmsskolā praksē gandrīz nav iespējama
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Individuāla mācību pieeja pirmsskolā, ar retiem izņēmumiem, praksē nav iespējama, aģentūrai LETA pauda izglītības tehnoloģiju uzņēmuma SIA "MyWisy" līdzīpašnieks Andis Kulinskis.
LETA jau vēstīja, ka nodibinājuma "Mākslīgā inte
...
papildināta - Aksenoks: CSDD informācijas tehnoloģiju infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu
LETA 19.08.2026
(Pievienota 10. - 16. rindkopa ar informāciju par CSDD noslēgto līgumu ar "Tet".)
Rīga, 19. aug., LETA. Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu, tr
...