Rīga, 11. maijs, LETA. Inženiertehnisko risinājumu uzņēmums SIA "Fima" pagājušajā gadā strādāja ar 6,379 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,5 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumus 4,05 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn turpinājās darbi VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) pasažieru platformu modernizācijas projektā - peronu infrastruktūras izbūvē 39 stacijās visā Latvijā, kur ģenerāluzņēmējs ir pilnsabiedrība "BMGS-Fima", kā arī turpinājās darbi LDz projektā par dzelzceļa infrastruktūras modernizāciju vilcienu kustības ātruma paaugstināšanai, ko realizē piegādātāju apvienība "BMGS-Fima-Alstom".
Vienlaikus kompānija pērn turpināja darbus projektā par vienotās informatīvās apziņošanas un videonovērošanas sistēmu ieviešanu, kur ģenerāluzņēmējs ir pilnsabiedrība "Fima Group".
Kompānija pērn sāka darbus arī projektā par Kurzemes datu centra projektēšanu, izbūvi, autoruzraudzību un uzturēšanu, kā arī sāka datu centra izbūves darbus projektā par dispečeru vadības un datu centra "Jāņciems" izbūvi un ražošanas bāzes teritorijas un ēku kompleksa pārbūvi.
2024. gadā "Fima" strādāja ar 15,793 miljonu eiro apgrozījumu un 44 496 eiro peļņu.
"Fima" reģistrēta 2006. gadā, un tās pamatkapitāls ir 725 664 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Lietuvā reģistrētā "Fima".
Inženiertehnisko risinājumu uzņēmuma "Fima" apgrozījums pērn samazinājies 2,5 reizes
LETA 11.05.2026
Sākas izsole par tiesībām ieguldīt "VTU Valmiera" pamatkapitālā
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Šodien plkst. 13 sākas izsole par tiesībām ieguldīt "VTU Valmiera" pamatkapitālā, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.
Izsole ilgs līdz 11. septembra plkst. 13. Izsolei pretendenti var reģistrēties no plkst. 13 līdz 1. sep
...
Melleņu audzētāji: Raža atsevišķās saimniecībās šogad sarukusi līdz pat 80% salīdzinājumā ar plānoto
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Šogad melleņu raža Latvijā atsevišķās saimniecībās varētu būt pat par 80% mazāka, nekā plānots, jo ziemas sals nodarījis būtiskus postījumus krūmiem, lai gan citās saimniecībās raža saglabājusies pērnā gada līmenī, aģentūrai LET
...
Par Daugavpils Vienības tilta pārbūves veicēju izvēlēta "Viadukta" un "Baltijas būves" apvienība "VBB"
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Par Daugavpils Vienības tilta pārbūves veicēju izvēlēta personu apvienība "VBB", kurā ietilps SIA "Viadukts" un SIA "Baltijas būve", liecina informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā.
Pašvaldības iepirkumā par tilta pārbūvi pā
...