Rīga, 5. maijs, LETA. Optiku tīkla kompānija SIA "OC Vision" pagājušajā gadā strādāja ar 20,897 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,3% vairāk nekā gadu iepriekš, taču cieta 466 432 eiro zaudējumus pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teiks, ka rezultātu ietekmēja procentu izdevumi, kas saistīti ar "OC Vision" parāda refinansēšanu.
"OC Vision" pērn investēja infrastruktūrā, veicot optikas veikalu renovāciju, pārbūvi un jaunu tirdzniecības vietu izveidi.
Vadības ziņojumā teiks, ka šogad "OC Vision" mērķi ir saglabāt un nostiprināt līderpozīcijas kā redzes un dzirdes korekcijas pakalpojumu sniedzējam Baltijā.
Tāpat "OC Vision" plāno attīstīt jaunus pārdošanas kanālus, tostarp e-komerciju, un pielāgot uzņēmuma biznesa modeli mūsdienu ģeopolitisko izmaiņu un tehnoloģiju laikmeta izraisītajām pārmaiņām patērētāju uzvedībā un sabiedrības veselībā.
Jau ziņots, ka "OC Vision" 2024. gadā strādāja ar 18,943 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,7 reizes un bija 512 245 eiro.
Kompānija "OC Vision" reģistrēta 1992. gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 220 539 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Jānis Dzenis (31,79%), Pēteris Cikmačs (28,21%), Gatis Kokins (20%) un Toms Dzenis (20%).
"OC Vision" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,3%
LETA 05.05.2026
Jelgavā iepretim pilij sāks darboties atrakciju parks
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Šodien Jelgavā iepretim pilij sāks darboties atrakciju parks, iepriekš preses konferencē informēja Jelgavas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Daģis ("Par!").
Viņaprāt, Jelgavā ir pārāk maz atpūtas un izklaides iespēju, un atrakciju
...
Latvijā sāk ievākt siltumnīcās audzēto zemeņu pirmo ražu
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Latvijā vairākās siltumnīcās un tuneļos sākusies zemeņu pirmās ražas ievākšana, tomēr vēsā pavasara dēļ šogad ogas nogatavojas lēnāk nekā iepriekšējos gados, un vairāki audzētāji pirmo pilnvērtīgo ražu sagaida nākamnedēļ, aģent
...
Metālapstrādes uzņēmuma "Leax Baltix" apgrozījums pērn samazinājies par 6%
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Zviedrijas metālapstrādes kompānijas "Leax Group" meitasuzņēmums Latvijā SIA "Leax Baltix" pagājušajā gadā strādāja ar 10,701 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 6% mazāk nekā 2024. gadā, savukārt kompānijas zaudējumi samazinā
...