Rīga, 2. apr., LETA. Optikas un briļļu tirgotājs "Optic Guru" optikas salonā "Metropole" Daugavpilī ieguldījis 150 000 eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Salona atklāšana ir daļa no uzņēmuma stratēģiskās attīstības, stiprinot klātbūtni reģionos un paplašinot redzes aprūpes pakalpojumu pieejamību ārpus Rīgas, informē uzņēmumā.
Jaunajā salonā vienuviet nodrošinātas gan redzes pārbaudes, gan briļļu izvēle un konsultācijas.
Viens no būtiskākajiem jaunumiem ir acu veselības skrīnings, kas paplašina tradicionālo optikas pakalpojumu robežas, ļaujot agrīni identificēt potenciālos acu veselības riskus, tostarp tādas bieži sastopamas slimības kā glaukoma, diabētiskā retinopātija un vecuma makulas deģenerācija, izmantojot mākslīgā intelekta balstītas diagnostikas tehnoloģijas, min kompānijā.
Jaunā salona kopējā platība ir 151 kvadrātmetrs, un tas ir viens no lielākajiem "Metropole" saloniem Latvijā.
"Optic Guru" 2024. gadā strādāja ar 7,557 miljonu eiro apgrozījumu un guva 158 287 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas 2025. gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.
Kompānija reģistrēta 2008. gada jūlijā, un tās pamatkapitāls ir 2844 eiro. Kompānijas kapitālā 62,03% pieder valdes priekšsēdētājam Jānim Kossovičam, bet pa 18,99% pieder Rīgas domes deputātam Mārtiņam Kossovičam (P) un Lonijai Kossovičai.
Kompānija nodarbojas galvenokārt ar optikas materiālu un preču tirdzniecība un optikas pakalpojumu sniegšanu.
Optikas un briļļu tirgotājs "Optic Guru" optikas salonā "Metropole" Daugavpilī ieguldījis 150 000 eiro
LETA 02.04.2026
"Grenardi Group" koncerna apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaudzis par 11,7%
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. Pulksteņu un juvelierizstrādājumu mazumtirgotāja AS "Grenardi Group" koncerna apgrozījums šogad pirmajā ceturksnī bija 7,38 miljoni eiro, kas ir par 11,7% vairāk nekā 2025. gada pirmajā ceturksnī, teikts kompānijas paziņojumā bi
...
Cūkkopības uzņēmuma "Gaižēni" apgrozījums pērn samazinājies par 8%
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. Cūkkopības uzņēmums SIA "Gaižēni" pagājušajā gadā strādāja ar 17,101 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 26% - līdz 3,01 miljonam eiro, liecina informācija "Firm
...
"Hagberg Development" Tukumā plāno būvēt 60 dzīvokļu zemas īres maksas māju
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. SIA "Hagberg Development" Tukumā plāno būvēt zemas īres maksas māju, kurā paredzēti 60 dzīvokļi, liecina Tukuma novada domes lēmums.
Zemes vienībās Celtnieku ielā 3b un Raudas ielā 32a ieplānota piecstāvu daudzdzīvokļu dzīvojam
...