Rīga, 27. marts, LETA. Elektronisko ierīču, telekomunikāciju iekārtu un drošības sistēmu materiālu vairumtirgotājs SIA "Eselo" pagājušajā gadā strādāja ar 28,451 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 13% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 47% - līdz 844 029 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka šogad "Eselo" plāno apgrozījuma un rentabilitātes rādītāju pozitīvu izaugsmi.
2024. gadā "Eselo" strādāja ar 25,172 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,4 reizes - līdz 574 363 eiro.
Kompānija reģistrēta 2000. gadā, un tās pamatkapitāls ir 569 210 eiro. "Eselo" lielākie īpašnieki ir Igaunijas pilsonis Heiki Līsers (39,97%), Valerijs Bariševs (34,97%), Dace Zorgevica (14,99%) un Aiga Čapkovska (9,99%).
Elektromateriālu vairumtirgotāja "Eselo" apgrozījums pērn pieaudzis par 13%
LETA 27.03.2026
papildināta - "Next Biogas" par 26,8 miljoniem eiro Lēdurgā būvēs biometāna ražotni
LETA 05.06.2026
(Papildināta 1. rindkopa ar uzņēmumu grupas nosaukumu, pievienota 2.-6. rindkopa un pēdējā rindkopa.)
Rīga, 5. jūn., LETA. Nīderlandes "HoSt Group" ietilpstošā SIA "Next Biogas" par 26,8 miljoniem eiro Siguldas novada Lēdurgā būvēs biometāna ražotni
...
"Rīgas piena kombināts" septiņu jaunu desertu izstrādē investējis vairāk nekā 100 000 eiro
LETA 05.06.2026
Rīga, 5. jūn., LETA. Piena pārstrādes uzņēmums AS "Rīgas piena kombināts", kas ietilpst piena pārstrādes koncernā "Food Union", septiņu jaunu desertu izstrādē investējis vairāk nekā 100 000 eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Kompānijā
...
"Liepājas autobusu parks" un "NordBus" tiesā zaudē prasību bloķēt Viļņas autobusu pakalpojumu iepirkumu
LETA 05.06.2026
Viļņa, 5. jūn., LETA--BNS. Tiesa Lietuvā noraidījusi Latvijas transporta uzņēmumu AS "Liepājas autobusu parks" un SIA "NordBus" prasību bloķēt autobusu pakalpojumu iepirkumu Viļņā, tādējādi Lietuvas galvaspilsētas pašvaldība varēs parakstīt līgumus t
...