Rīga, 17. febr., LETA. Valdība otrdien atbalstīja 11,955 miljonu eiro novirzīšanu SIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" (RAKUS) stacionāru ārstniecības nodaļu atjaunošanai.
Ekonomikas ministrija (EM) rosināja pārdalīt 11,955 miljonu eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu no Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021.-2027. gadam pasākuma "Energoefektivitātes paaugstināšana valsts ēkās" uz pasākumu "Ārstniecības iestāžu infrastruktūras attīstība", lai nodrošinātu RAKUS projekta par stacionāru ārstniecības nodaļu atjaunošanu īstenošanu.
Papildus no pasākuma "Energoefektivitātes veicināšana un siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana" 17 229 eiro pārdalīti pasākumam Atjaunojamo energoresursu izmantošana un energoefektivitātes paaugstināšana lokālajā un individuālajā siltumapgādē un aukstumapgādē.
Jau ziņots, ka valdībā pagājušā gada nogalē vienojās Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) ēkas rekonstrukcijas īstenošanai piešķirt 48,3 miljonu eiro, tādējādi nodrošinot pilnu finansējumu centra rekonstrukcijas darbu pabeigšanai.
Līdzekļi tiks nodrošināti, pārdalot Latvijai pieejamo Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu no citu nozaru projektiem.
"Firmas.lv" dati liecina, ka RAKUS apgrozījums 2024. gadā bija 261,558 miljonu eiro apmērā, kas ir par 15,9% vairāk nekā gadu iepriekš, taču slimnīcas zaudējumi pieauga 2,2 reizes un sasniedza 4,653 miljonus eiro.
RAKUS pamatkapitāls ir 157 679 089 eiro apmērā.
Valdība atbalsta 11,955 miljonu eiro novirzīšanu RAKUS stacionāru ārstniecības nodaļu atjaunošanai
LETA 17.02.2026
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...