Rīga, 12. dec., LETA. SIA "Ķekavas nami" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi no 2026. gada 1. janvāra pieaugs vidēji par 10,4% - līdz 4,13 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nolēmusi atzīt "Ķekavas namu" noteiktos ūdenssaimniecības apgādes pakalpojumu tarifus un to pamatojuma atbilstību metodikai.
Tādējādi no 2026. gada 1. janvāra "Ķekavas namu" ūdensapgādes pakalpojumu tarifs Katlakalna, Krustkalnu, Ķekavas, Odukalna, Rāmavas, Valdlauču, Ziedoņa, Vimbukroga ciemā un Daugmales ciemā būs 1,09 eiro par kubikmetru, kas ir pieaugums par 4,8%, bet kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 3,04 eiro par kubikmetru, kas ir pieaugums par 12,6%.
Savukārt AS "Ķekava Foods" (iepriekš "Putnu fabrika Ķekava") kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 1,53 eiro par kubikmetru, kas ir pieaugums par 15,9%.
Šobrīd Katlakalna, Krustkalnu, Ķekavas, Odukalna, Rāmavas, Valdlauču, Ziedoņa, Vimbukroga ciemā un Daugmales ciemā ūdensapgādes pakalpojumu tarifs ir 1,04 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs ir 2,7 eiro par kubikmetru. Kanalizācijas pakalpojumu tarifs "Ķekava Foods" pašreiz ir 1,32 eiro par kubikmetru.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Ķekavas namu" apgrozījums 2024. gadā bija 6,842 miljoni eiro, bet peļņa - 203 023 eiro. Kompānija "Ķekavas nami" ir reģistrēta 1997. gadā, un tās pamatkapitāls ir 7,304 miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Ķekavas novas pašvaldībai.
"Ķekavas namu" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi no janvāra pieaugs vidēji par 10,4%
LETA 12.12.2025
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...