Rīga, 1. dec., LETA. SIA "Ventspils siltums" valdes priekšsēdētāja amatā atkārtoti ievēlēts Arnis Uzaris, liecina Ventspils domes lēmums.
Kā norāda pašvaldība, lēmums pieņemts, pamatojoties uz līdzšinējā valdes locekļa un valdes priekšsēdētāja Uzara darba izvērtējumu, kā arī izvērtēta kandidāta motivācija un redzējums par kapitālsabiedrības turpmāko attīstību.
"Ventspils siltums" ir pašvaldībai 100% piederoša kapitālsabiedrība, kas nodrošina siltumenerģijas ražošanu un piegādi Ventspils iedzīvotājiem un uzņēmumiem, un valdes darba nepārtrauktība ir būtiska efektīvai, ilgtspējīgai un drošai pakalpojumu sniegšanai.
Uzarim nav normatīvajos aktos noteikto šķēršļu ieņemt valdes priekšsēdētāja amatu pašvaldības kapitālsabiedrībā.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Ventspils siltums" apgrozījums 2024. gadā bija 10,47 miljoni eiro un peļņa sasniedza 1,36 miljonus eiro. Kompānija "Ventspils siltums" ir reģistrēta 1991. gadā, un tās pamatkapitāls ir 5,341 miljons eiro.
"Ventspils siltuma" valdes priekšsēdētāja amatā atkārtoti ievēlēts Uzaris
LETA 01.12.2025
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...