Rīga, 1. dec., LETA. SIA "Valmieras enerģija" siltumenerģijas tarifs no 1. janvāra pieaugs par 1,3% - līdz 58,60 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nolēmusi atzīt "Valmieras enerģijas" noteikto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu un tā pamatojuma atbilstību metodikai.
No 2026. gada 1. janvāra "Valmieras enerģijas" siltumenerģijas ražošanas gala tarifs ar neparedzēto ieņēmumu komponenti 0,50 eiro apmērā par MWh būs 58,60 eiro par MWh, kas ir par 1,3% vairāk nekā pašreiz.
Tostarp siltumenerģijas ražošanas tarifs pieaugs par 1,3% un būs 57,70 eiro par MWh, bet akcīzes nodokļa komponente paliks nemainīga - 0,40 eiro par MWh.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Valmieras enerģijas" apgrozījums 2024. gadā bija 4,102 miljoni eiro, bet uzņēmuma peļņa sasniedza 84 826 eiro.
Kompānija "Valmieras enerģija" ir reģistrēta 1999. gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,248 miljoni eiro. Uzņēmuma kapitālā 52,15% pieder SIA "Adven Latvia", bet 47,85% - Valmieras novada pašvaldībai. Vienlaikus "Adven Latvia" īpašniece ir Somijas "Adven Group".
"Valmieras enerģijas" siltumenerģijas ražošanas tarifs no janvāra pieaugs par 1,3%
LETA 01.12.2025
"LDz apsardzes" apgrozījums pērn samazinājies par 6,8%
LETA 22.05.2026
Rīga, 22. maijs, LETA. VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitassabiedrības SIA "LDz apsardze" apgrozījums pagājušajā gadā bija 9,684 miljoni eiro, kas ir par 6,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās par 4% - līdz 258 920 eiro, liec
...
"PKL Flotes" koncerna apgrozījums pērn palielinājies par 10,2%
LETA 22.05.2026
Rīga, 22. maijs, LETA. Velkoņu pakalpojumu sniedzēja "PKL Flotes" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 3,228 miljoni eiro, kas ir par 10,2% vairāk nekā 2024. gadā, bet koncerns guva peļņu 1,096 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepr
...
Pašvaldība plāno izbeigt līdzdalību kapitālsabiedrībā "Alūksnes nami"
LETA 22.05.2026
Rīga, 22. maijs, LETA. Šonedēļ Alūksnes novada domes Finanšu komiteja atbalstīja lēmumprojektu par pašvaldības tiešās līdzdalības izbeigšanu SIA "Alūksnes nami" un pašvaldībai piederošo uzņēmuma kapitāla daļu nodošanu atsavināšanai, aģentūru LETA inf
...