Rīga, 14. okt., LETA. "Swedbank" izsniegusi 20 miljonu eiro aizdevumu Latvijas nekustamo īpašumu attīstīšanas, būvniecības un apsaimniekošanas uzņēmumam SIA "Hagberg", aģentūru LETA informēja "Swedbank".
Līdzekļi tiks novirzīti nekustamo īpašumu attīstības projektiem, turpinot energoefektīvā ciemata "Dzilnupes" attīstību Dzilnuciemā, kā arī jaunā īres mājokļu ciemata "Ozolkalni" izveidei Mārupē un attīstības projektam Liepājā. Paralēli "Hagberg" investēs tehnoloģijās un eksporta tirgū.
"Hagberg" īpašnieks un vadītājs Ivars Lukaševičs norāda, ka nākamie trīs gadi būs ļoti intensīvi - līdzās investīcijām tehnoloģijās un nekustamo īpašumu attīstības projektos, "Hagberg" kopā ar sadarbības partneriem sāks pakalpojumu eksportu.
"Firmas.lv" liecina, ka "Hagberg" pērn strādāja ar 37,361 miljona eiro apgrozījumu un 6,072 miljonu eiro peļņu. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā, un tā pamatkapitāls ir 2845 eiro. "Hagberg" vienīgā īpašniece ir SIA "Biznesa vadība", kas pieder Lukaševičam.
"Swedbank" izsniegusi 20 miljonu eiro aizdevumu nekustamo īpašumu attīstītājai "Hagberg"
LETA 14.10.2025
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...