Rīga, 9.okt., LETA. Bezmaksas braukšanas sabiedriskajā transportā atjaunošanai iedzīvotājiem no 60 gadiem Rēzekne vēl gaida Pašvaldību finanšu stabilizācijas komisijas lēmumu, atskaitē par domes pirmajās 100 dienās paveikto informē pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs ("Kopā Latvijai"/LPV).
Viņš atgādina, ka šajā laikā sagatavoti grozījumi par sabiedriskā transporta braukšanas atvieglojumiem, kas paredz, ka no 1.novembra personas no 60 gadu vecuma ar deklarētu dzīvesvietu Rēzeknē sabiedrisko transportu atkal varēs izmantot bez maksas.
"Esam izpildījuši visus nepieciešamos nosacījumus, lai braukšanas atvieglojumi tiktu atjaunoti. Šobrīd gaidām stabilizācijas komisijas lēmumu," informē politiķis.
Viņš apgalvo, ka "tas nav tikai mūsu priekšvēlēšanu solījumu izpildījums - tā ir arī cieņpilna attieksme pret mūsu senioriem, kas devuši ieguldījumu pilsētas attīstībā un pelnījuši ikdienā just pašvaldības atbalstu".
Jau ziņots, ka septembrī Rēzeknes dome atbalstīja grozījumus pašvaldības budžetā, kas tostarp paredz papildus vairāk nekā 30 000 eiro piešķiršanu braukšanas maksas atlaidēm pilsētas sabiedriskajā transportā.
Domes lēmumā norādīts, ka minētā summa paredzēta dotācijai zaudējumu segšanai sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem. Papildus līdzekļi piešķirti, balstoties uz SIA "Rēzeknes satiksme" vēstuli.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, pašvaldībai piederošā "Rēzeknes satiksme" pērn strādājusi ar 2,42 miljonu eiro apgrozījumu un 68 000 eiro peļņu.
Sabiedriskā transporta brīvbiļešu atjaunošanai senioriem Rēzekne vēl gaida Pašvaldību finanšu stabilizācijas komisijas lēmumu
LETA 09.10.2025
"Naftimpeks" plāno gadā apstrādāt aptuveni 120 000 tonnu aviācijas degvielas
LETA 05.02.2026
Rīga, 5. febr., LETA. Degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs SIA "Naftimpeks" plāno gadā apstrādāt aptuveni 120 000 tonnu aviācijas degvielas, aģentūrai LETA norādīja "Naftimpeks" valdes priekšsēdētājs Ivars Blumbergs.
Rīgas ostā ceturtdienas
...
Pagaidām neatklāj, cik valstij izmaksātu tās līdzdalība koncertzāles "Gors" pārvaldībā
LETA 05.02.2026
Rīga, 5. febr., LETA. Kultūras ministrija (KM) pagaidām neatklāj, cik valstij izmaksātu tās līdzdalība Latgales reģionālās koncertzāles "Gors" pārvaldībā.
KM pagājušajā nedēļā valdībā iesniedza informatīvo ziņojumu par iespējamiem risinājumiem konce
...
Apelācijas instancē turpinās skatīt Bunkus slepkavības lietu
LETA 05.02.2026
Rīga, 5. febr., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Janvārī lietā turpinājās viedokļu uzklausīšana par pieteiktajiem lieciniekiem, kurus aizstāvība lūdz ai
...