Rīga, 22.sept., LETA. Būvkompānija un nekustamo īpašumu attīstītājs SIA "YIT Latvija" pabeigusi apjomīgākos būvdarbus dzīvojamo ēku projekta "Mārpagalmi" trešajam namam Zemaišu ielā, Āgenskalnā, aģentūru LETA informēja "YIT Latvija".
"Mārpagalmu" trešo namu ekspluatācijā plānots nodot 2026.gada beigās.
Projekta "Mārpagalmi" trešajā ēkā paredzēti 123 dzīvokļi ar dažādu plānojumu - no vienas līdz četrām istabām, ar iekštelpu platību no 30,3 līdz 87,3 kvadrātmetriem. Visi dzīvokļi būs ar pilnu iekšējo apdari divās klasēs - "Komforts" un "Komforts plus", ar divām apdares materiālu kolekcijām un izbūvētiem balkoniem un terasēm ēkas pirmā stāva dzīvokļiem.
Projektā tiks izbūvētas arī pagalma un pazemes autostāvvietas, tostarp ar iespēju veikt elektroauto uzlādi, kā arī atsevišķas noliktavas telpas un koplietošanas telpas velo un ratiņu novietošanai.
"YIT Latvija" neatklāj projektā "Mārpagalmi" ieguldītās investīcijas.
"YIT Latvija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 35,246 miljoni eiro, kas ir 2,4 reizes vairāk nekā 2023.gadā, bet uzņēmuma peļņa palielinājās par 47% un bija 2,83 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"YIT Latvija" reģistrēta 1998.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 47 429 278 eiro. "YIT Latvija" īpašnieks ir Somijas uzņēmums "YIT Housing".
YIT strādā astoņās valstīs - Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Čehijā, Slovākijā, Zviedrijā un Polijā. Uzņēmuma apgrozījums 2024.gadā sasniedza 1,8 miljardus eiro. "YIT Corporation" akcijas tiek kotētas "Nasdaq Helsinki" biržā.
"YIT Latvija" pabeigusi apjomīgākos būvdarbus dzīvojamo ēku projekta "Mārpagalmi" trešajam namam
LETA 22.09.2025
Savākti 10 000 parakstu pret Latgales koncertzāles "Gors" nodošanu privātam nomniekam
LETA 30.12.2025
Rīga, 30. dec., LETA. Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" savākti vairāk nekā 10 000 parakstu pret SIA "Austrumlatvijas koncertzāles" jeb Latgales koncertzāles "Gors" nodošanu privātam nomniekam.
Iniciatīvā, kuras autore ir Regita Zeiļa, n
...
Atlaista "Gora" vadītāja Zirniņa
LETA 30.12.2025
Rīga, 30. dec., LETA. Pamatojot lēmumu ar uzticības zaudēšanu, otrdien atlaista SIA "Austrumlatvijas koncertzāle" valdes locekle jeb Latgales koncertzāles "Gors" vadītāja Diāna Zirniņa.
Kā aģentūra LETA uzzināja Rēzeknes pašvaldībā, otrdien notika p
...
papildināta - Rēzeknes pašvaldība lemj atlaist "Gora" vadītāju Zirniņu; no valsts puses vērtēs lēmuma likumību
LETA 30.12.2025
(Pievienots kultūras ministres Agneses Lāces komentārs 10. līdz 13. rindkopā.)
Rīga, 30. dec., LETA. Pamatojot lēmumu ar uzticības zaudēšanu, otrdien atlaista SIA "Austrumlatvijas koncertzāle" valdes locekle jeb Latgales koncertzāles "Gors" vadītāja
...