Rīga, 11.sept., LETA. Banka "Citadele" izsniegusi 10 miljonu eiro aizdevumu SIA "MV Hotels" jauna četru zvaigžņu viesnīcas projekta īstenošanai Vecrīgā, 13.janvāra ielā 13, aģentūru LETA informēja bankas "Citadele" pārstāvji.
Projekts paredz būvēt jaunu ēku, kurā tiks veidota ilgstošas uzturēšanās viesnīca.
Ilgstošas uzturēšanās viesnīcas apvieno tradicionālu viesnīcas servisu ar privātas dzīves ērtībām - viesiem tiek nodrošināta numuru uzkopšana un plašāka dzīvojamā telpa ar virtuvi, kur iespējams gatavot maltītes pašiem.
Jauno "MV Hotels" viesnīcu paredzēts atvērt 2026.gadā. Tajā būs 124 numuri ar virtuvēm, kā arī spa, fitnesa zāle un restorāns.
"MV Hotels" komercdirektors Andrejs Dokicans norāda, ka ideja par projektu radās jau sen, taču 2020.gadā to nācās iesaldēt. Kā pauž Dokicans, lai gan tirgus nav būtiski audzis, uzņēmums redz potenciālu piedāvāt ko atšķirīgu un kļūt par spēcīgu konkurentu citām viesnīcām.
"MV Hotels" pašreiz jau pieder trīs četrzvaigžņu viesnīcas - "Wellton Riga Hotel & SPA", "Wellton Riverside SPA Hotel" un "Wellton Centrum Hotel & SPA".
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "MV Hotels" apgrozījums 2024.gadā bija 5,231 miljons eiro, bet peļņa sasniedza 1,258 miljonus eiro.
Uzņēmums reģistrēts 2011.gadā un tā pamatkapitāls ir 1,666 miljoni eiro. "MV Hotels" ir divi īpašnieki - Vadims Muhins (51%) un Viktors Maļcevs (49%).
"Citadele" izsniegusi 10 miljonu eiro aizdevumu "MV Hotels" jaunas viesnīcas būvniecībai Vecrīgā
LETA 11.09.2025
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...