Rīga, 29.aug., LETA. SIA "Ventspils siltums" siltumenerģijas tarifs no 1.oktobra samazināsies par 10,2% - līdz 66,68 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nolēmusi atzīt "Ventspils siltuma" noteikto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu un tā pamatojuma atbilstību metodikai.
Tādējādi no 2025.gada 1.oktobra "Ventspils siltuma" siltumenerģijas tarifs ar 2024.gada neparedzētajiem ieņēmumiem divu eiro apmērā par MWh būs 66,68 eiro par MWh.
Tostarp siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 50,4 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 3,3%, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 17,53 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 1,1%, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs nemainīsies un būs 0,93 eiro par MWh.
Paredzēts, ka no 2026.gada 1.oktobra "Ventspils siltuma" siltumenerģijas tarifs būs 68,86 eiro par MWh.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Ventspils siltums" apgrozījums 2024.gadā bija 10,47 miljoni eiro un peļņa sasniedza 1,36 miljonus eiro. Kompānija "Ventspils siltums" ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 5,341 miljons eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Ventspils pašvaldībai.
"Ventspils siltuma" siltumenerģijas tarifs oktobrī samazināsies par 10,2%
LETA 29.08.2025
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...