Rīga, 6.aug., LETA. Pasažieru pārvadātājs AS "Nordeka" pagājušajā gadā strādāja ar 9,809 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,9% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 270 953 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2024.gadā "Nordeka" turpināja darbu pie saimnieciskās darbības stabilizācijas plāna, kā arī veica būtisku izdevumu optimizāciju un ienākuma avotu paplašināšanu.
Vienlaikus pagājušajā gadā "Nordeka" darbību negatīvi ietekmēja izmaksu pieaugums, tostarp degvielas, energoresursu un personāla izmaksu kāpums. Tomēr atbilstoši noslēgtajiem līgumiem ar Autotransporta direkciju (ATD) maršruta tīkla daļās "Pierīga" un "Bauska" degvielas cenu un indeksācija ir paredzēta no 2025.gada otrā pusgada, kas varētu kompensēt iepriekšējos gados uzkrātos zaudējumus.
Šogad "Nordeka" plāno turpināt strādāt pie finanšu rezultātu uzlabošanas, optimizējot izmaksu daļu, kā arī plāno attīstīt jaunus pakalpojumu un sadarbības projektus, tostarp piedaloties dažādos sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas iepirkumos.
2023.gadā "Nordeka" strādāja ar 8,688 miljonu eiro apgrozījumu un 1,188 miljonu eiro zaudējumiem.
"Nordeka" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4 633 672 eiro. "Nordeka" vienīgā īpašniece ir SIA "NordBus Group", kura pieder Genriham Peršteinam.
Pasažieru pārvadātāja "Nordeka" apgrozījums pērn pieaudzis par 12,9%
LETA 06.08.2025
Sauso būvmaisījumu ražotāja "Sakret" apgrozījums pērn samazinājies par 5,2%
LETA 19.03.2026
Rīga, 19. marts, LETA. Sauso būvmaisījumu ražotājs SIA "Sakret" pagājušajā gadā strādāja ar 12,416 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,2% mazāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 12% un bija 1,217 miljoni eiro, liecina "Firma
...
Ielu tīrāmo mašīnu ražotāja "Bucher Municipal" apgrozījums pērn audzis par 9,7%
LETA 19.03.2026
Rīga, 19. marts, LETA. Ielu tīrāmo mašīnu ražotājas SIA "Bucher Municipal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 85,459 miljoni eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā 2023. gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga 8,7 reizes - līdz 2,343 miljoniem eiro, liecina
...
papildināta - Nekustamo īpašumu grupa "Realto" iegādājas iepirkšanās centru "Sky&More"
LETA 19.03.2026
(Papildināta visa ziņa.)
Rīga, 19. marts, LETA. Marta sākumā nekustamo īpašumu uzņēmumu grupa "Realto" parakstīja līgumu par SIA "Skai Pluss" kapitāldaļu iegādi, aģentūru LETA informēja "Skai Pluss" pārstāvji.
Darījuma summu uzņēmumu pārstāvji neat
...