Rīga, 4.aug., LETA. "Radisson Hotel Group" viesnīcu "Radisson Blu Hotel & Spa, Daugava Riga" un "Park Inn by Radisson Riga Valdemara" klastera ģenerāldirektora amatā iecelts Mihals Grobelnijs, aģentūrai LETA pavēstīja viesnīcu pārstāvji.
Viesnīcu pārstāvji norāda, ka Grobelnijam ir vairāk nekā 20 gadu starptautiska pieredze viesmīlības nozarē. Tostarp 2002.gadā viņš sāka strādāt viesnīcā "Radisson SAS" Varšavā (tagad "Radisson Collection Hotel"), kā arī viņš ir ieņēmis dažādus vadošus amatus Centrāleiropā un Austrumeiropā.
Grobelnijs pirms darba sākšanas Rīgā ieņēma ģenerāldirektora amatu "Radisson Hotel Group" viesnīcās Polijā un Igaunijā.
Jaunajā amatā Grobelnijs uzraudzīs abu Rīgas viesnīcu stratēģisko un ikdienas darbību, koncentrējoties uz izcilas viesu pieredzes nodrošināšanu, komerciālo rezultātu stiprināšanu un komandas attīstību, veicinot iekļaujošu un uz rezultātu orientētu darba vidi, piebilst viesnīcu pārstāvji.
"Radisson Hotel Group" ir viesnīcu grupa, kuras tīklā ir vairāk nekā 1565 viesnīcas. Tostarp Baltijas valstīs "Radisson Hotel Group" pārstāv 18 viesnīcas ar vairāk nekā 3700 numuriem.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka viesnīcas "Park Inn by Radisson Riga Valdemara" pārvaldītājs SIA "D.N.H" reģistrēts 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. Uzņēmums pieder SIA "Hermelion Latvija", kas savukārt pieder Jizhaku Rubanenko (75%) un Izraēlas pilsonim Abraham Mandelam (25%).
2024.gadā "D.N.H" strādāja ar 3,175 miljonu eiro apgrozījumu un 442 692 eiro zaudējumiem.
Savukārt viesnīcas "Radisson Blu Hotel & Spa, Daugava Riga" pārvaldītājs SIA "LAMPL" reģistrēts 2018.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Viesnīca pieder SIA "RHG Riga", kas uz pusēm pieder Jizhaku Rubanenko un Danam Elijahu Rubanenko.
2024.gadā "LAMPL" strādāja ar 5,708 miljonu eiro apgrozījumu un 734 187 eiro zaudējumiem.
Rīgā divas "Radisson Hotel Group" viesnīcas vadīs Grobelnijs
LETA 04.08.2025
Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu kompānija "Aver Kurzeme".
Saskaņā ar Valsts zemes dienesta atvērtajiem datiem un "Aver Kurzeme" apkopoto analīzi, Liepājas d
...
KP atļauj "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Talsos
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi SIA "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Lielajā ielā, Talsos, aģentūru LETA informēja KP.
"Firmas Madara 89 īpašumi" darbības veids ir nekustamā īpašuma ap
...
"Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram "Amber Beverage Group Holding" iestājusies saistību neizpilde
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Alkoholisko dzērienu ražotājas AS "Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram Luksemburgas kompānijai "Amber Beverage Group Holding" ir iestājusies saistību neizpilde, tādēļ birža "Nasdaq Riga" piemērojusi kompānijai uzraudzī
...