Rīga, 4.jūn., LETA. Pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" apgrozījums pagājušajā gadā bija 23,733 miljoni eiro, kas ir par 41,5% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums strādāja ar 1,679 miljonu eiro zaudējumiem pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.
Tostarp "Daugavpils siltumtīklu" ieņēmumi no siltumenerģijas realizācijas 2024.gadā veidoja 23,55 miljonus eiro, kas ir par 42% mazāk nekā gadu iepriekš.
Vadības ziņojumā ieņēmumu samazinājums skaidrots ar zemāku siltumenerģijas tarifu. Tarifs 2024.gadā bija 73,18 eiro par megavatstundu (MWh), bet 2023.gadā - 123,16 eiro par MWh.
"Daugavpils siltumtīkli" pērn ražoja siltumenerģiju ūdenssildāmajā režīmā trīs siltumcentrālēs, astoņās katlumājās, vienā automatizētajā katlumājā un vienā automatizētajā piebūvētajā katlu mājā.
Pērn siltumenerģijas lietotājiem tika realizētas 322 475 megavatstundas (MWh) siltumenerģijas, kas ir par 2,2% mazāk nekā 2023.gadā. Realizētās siltumenerģijas daudzuma samazinājums saistīts ar siltākiem laika apstākļiem apkures sezonā.
"Daugavpils siltumtīkli" 2023.gadā strādāja ar 40,561 miljona eiro apgrozījumu un 5,333 miljonu eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1992.gadā, un tā pamatkapitāls ir 18,476 miljoni eiro. "Daugavpils siltumtīkli" pilnībā pieder Daugavpils pašvaldībai.
"Daugavpils siltumtīklu" apgrozījums pērn samazinājies par 41,5%
LETA 04.06.2025
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...