Rīga, 2.jūn., LETA. Nebanku kreditētājs "Eleving Group" dividendēs no pagājušā gada peļņas izmaksās 14,8 miljonus eiro jeb 0,127 eiro par akciju, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Dividenžu izmaksas datums noteikts 2025.gada 10.jūnijā.
"Eleving Group" izpilddirektors Modests Sudņus informē, ka šīs ir pirmās dividendes, ko uzņēmuma akcionāri saņems pēc "Eleving Group" akciju iekļaušanas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā un Frankfurtes biržas "Prime Standard" sarakstā pērn oktobrī. Uzņēmuma stratēģija ir izmaksāt dividendēs līdz 50% no uzņēmuma peļņas.
Izmaksāto dividenžu ienesīgums būs 7,5%. Atbilstoši uzņēmuma politikai nākamā dividenžu izmaksa plānota šogad novembrī, veicot izmaksu par 2025.gada sešos mēnešos uzkrāto peļņu.
Jau ziņots, ka "Eleving Group" apgrozījums pagājušajā gadā bija 216,6 miljoni eiro, kas ir par 14,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 20,8% un sasniedza 29,6 miljonus eiro. Kompānijas aizdevumu neto portfelis palielinājās par 16% - līdz 371,6 miljoniem eiro.
"Eleving Group", kas 2012.gadā tika dibināts ar "Mogo Finance" nosaukumu, šobrīd strādā 16 pasaules tirgos, piedāvājot finanšu pakalpojumus mobilitātes un patēriņa segmentos. Grupā ietilpst transportlīdzekļu finansēšanas segmenta zīmoli "Mogo", "Primero", "Renti" un "OX Drive", kā arī patēriņa finansēšanas zīmoli "Kredo", "Sebo", "Tigo" un "Express Credit".
Pēc nosaukuma maiņas "Mogo" zīmols tika saglabāts kā produktu zīmols gan Latvijā, gan arī ir pārstāvēts visos transportlīdzekļu finansēšanas tirgos "Eleving Group" produktu portfelī. Grupas galvenā mītne ir Latvijā. "Eleving Group" veic saimniecisko darbību Baltijā un Eiropā, Kaukāza un Centrālāzijas reģionos, kā arī Austrumāfrikā.
Kompānija "Mogo" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Aigars Kesenfelds. "Mogo" Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus.
"Eleving Group" dividendēs izmaksās 14,8 miljonus eiro
LETA 02.06.2025
Kalnciemā notiks sabiedriskā apspriešana par izmaiņām "EcoLead" piesārņojušās darbības atļaujā
LETA 15.12.2025
Rīga, 15. dec., LETA. Kalnciema pagasta kultūras namā šodien plkst. 17.30 notiks sabiedriskā apspriešana par akumulatoru pārstrādes uzņēmuma SIA "EcoLead" iesniegtajiem grozījumiem A kategorijas piesārņojošas darbības atļaujā, aģentūru LETA informēja
...
Tūroperatori: Ziemassvētkos un Jaunajā gadā gandrīz izpārdoti ceļojumi uz Ēģipti, Kanāriju salām un Dubaiju
LETA 15.12.2025
Rīga, 15. dec., LETA. Ziemassvētkos un Jaunajā gadā ir gandrīz izpārdoti ceļojumi uz Ēģipti, Kanāriju salām, Dubaiju un citiem eksotiskiem galamērķiem, aģentūrai LETA pauda aptaujātie tūroperatori.
Latvijas tūroperatora SIA "Novatours" pārdošanas va
...
"Rietumu banka" izsniegusi 3,9 miljonu eiro kredītu "ABC Parking" autostāvvietu kompleksa "Jēkaba kazarmas" iegādei
LETA 15.12.2025
Rīga, 15. dec., LETA. "Rietumu banka" ir izsniegusi 3,9 miljonu eiro kredītu SIA "ABC Parking", lai iegādātos "Jēkaba kazarmu" autostāvvietu kompleksu, aģentūru LETA informēja "Rietumu bankā".
"ABC Parking" iegādāsies 100% "Jēkaba kazarmu" autostāvv
...