Rīga, 24.maijs, LETA. SIA "Ceļojumu birojs "Express Travel"" pagājušajā gadā strādāja ar 3,42 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa saruka par 45,2% - līdz 49 882 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma kritumu pērn ietekmēja korporatīvu klientu samazināšanās.
Kompānijas vadība skaidro, ka šogad ir mainījušies ceļojumu galamērķi, pārplānoti lidojumu maršruti slēgto gaisa telpu dēļ, palielinājušies lidojumu ilgumi, kā arī izmaksas. Vienlaikus pieaugošā degvielas cenu sadārdzinājuma dēļ lidojuma izmaksas varētu palielināties, kā ar pieprasījums pēc tūrisma pakalpojumiem varētu samazināties.
Lielāko daļu jeb 90% no "Ceļojumu birojs "Express Travel"" apgrozījuma veido korporatīvo klientu darījumu braucienu apkalpošana. Tiesības apkalpot korporatīvos klientus galvenokārt tiek iegūtas iepirkumu rezultātā, tādēļ ir grūti prognozēt, vai nākamajā gadā apgrozījums pieaugs vai samazināsies, teikts ziņojumā.
"Ceļojumu birojs "Express Travel"" 2023.gadā strādāja ar 3,887 miljonu eiro apgrozījumu un 91 059 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 17 263 eiro. "Ceļojumu birojs "Express Travel"" īpašnieki ir Inta Solveiga Augstroze (58,33%), Dainis Babulis (16,67%), Gita Ducmane (15%), Andra Štrauhmane (5%) un Ineta Berkmane (5%).
Ceļojumu biroja "Express Travel" apgrozījums pērn samazinājies par 12%
LETA 24.05.2025
Cēsu novada pašvaldība izsludina atkārtotu izsoli par dalību "Līgatnes komunālservisa" pamatkapitāla palielināšanā
LETA 17.08.2026
Rīga, 17. aug., LETA. Cēsu novada pašvaldība, samazinot izsoles drošības naudu no 52 000 eiro uz 25 000 eiro, izsludinājusi atkārtotu izsoli par dalību SIA "Līgatnes komunālserviss" pamatkapitāla palielināšanā, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā
...
"Kuldīgas siltumtīkli" siltumenerģijas tarifu plāno paaugstināt par 0,8%
LETA 17.08.2026
Rīga, 17. aug., LETA. SIA "Kuldīgas siltumtīkli" siltumenerģijas tarifu no 1. oktobra plāno paaugstināt par 0,8% - līdz 80,74 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (
...
"Itera Latvija" valdes priekšsēdētāja amatu atstājis Savickis
LETA 17.08.2026
Rīga, 17. aug., LETA. SIA "Itera Latvija" valdes priekšsēdētāja amatu atstājis Juris Savickis, liecina "Firmas.lv" informācija.
Savickis bija "Itera Latvija" valdes priekšsēdētāja amatā kopš 2010. gada, un amatu atstājis 10. augustā.
No 10. augusta
...